Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Dziwny dźwięk po uruchomieniu auta


Gość oskaritto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oskaritto

witajcie!

mam ostatnio zagadke bo jak odpale samochod i zejdzie ze ssania,slychac jakby cos znow sie wlaczalo (dzwiek jakby suszarki) i po chwili sie wylacza...czy to jest normalne ? zauwazylem to niedawno a ze wzgledu na fakt ze to moje pierwsze autko z T to chcialbym wiedziec o nim jak najwiecej :) z gory dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam inny motor ale mam takie samo ustrojstwo co ty :) to jast jaks pompa powietrza . U mnie zsunął sie przewód odprowadzający powietrze i tez był słychac jakby sie jakas suszarka załączyła :>.Proponuje poszperac pod maska a dokładnie po lewej stonie nisko przy zderzaku (ja mam te pompe własnie w tym miejscu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli myślimy o tym samym to też to mam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

Co prawda mam inny motor ale mam takie samo ustrojstwo co ty :) to jast jaks pompa powietrza . U mnie zsunął sie przewód odprowadzający powietrze i tez był słychac jakby sie jakas suszarka załączyła :>.Proponuje poszperac pod maska a dokładnie po lewej stonie nisko przy zderzaku (ja mam te pompe własnie w tym miejscu).

Dzieki!! wlasnie od strony kierowcy to slychac a widzialem jakas suszarke :) po stronie pasazera pod zderzakiem....ciekawi mnie co to takiego:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim tego nie zauważyłem, warto abyś sprawdził czy wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

Ja w swoim tego nie zauważyłem, warto abyś sprawdził czy wszystko ok.

bede musial chyba popatrzec co to bo po odpaleniu auta po chwili odpala jakas suszarke i ja wylacza...i pozniej juz nie wlacza suszarki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, doszedłeś cóż to za ustrojstwo

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest prawdopodobnie pompka która działa kilka minut po odpaleniu na zimnym silniku... wymusza wzbogacanie mieszanki dla lepszego spalanka przy rozruchu... działa tylko jakąś chwilkę... u mnie natomiast popukuje jakby panewka... za chwile spokój... jest na forum. poszukajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...