Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów w Audi A4 B6 1.8T BFB LPG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,

niedawno kupiłem ten samochód chciałbym go doprowadzić do ładu, zrobiłem logi na pb i log  i chciałbym prosić o ich analizę

1. Wyjąca pompa paliwa (sporadycznie) 

2. Czasami ma gorsze dni, jak złapie muła to nie ma czym jechać szczególnie dołem.

Wydaje mi się że coś złego dzieje się z paliwem

W VCDS brak błędów 

Mechanicznie seryjny samochód

Dziękuję z góry wszystkim chętnym za pomoc 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

Rozwiązane przez Łukasz13

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano
  • Rozwiązanie

Logi w zasadzie ok, sprawdz jaką masz założona przepływke czy napewno org bo troche zawyża, lpg do regulacji.

Opublikowano
  • Autor

BFB sprawne mają takie czasy otwarcia na granicy pętenia?

Czy może to wynikać z zawyżającej przepływki?

Co do oryginalności, sprawdzę jutro.

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, Łukasz13 napisał(a):

Logi w zasadzie ok, sprawdz jaką masz założona przepływke czy napewno org bo troche zawyża, lpg do regulacji.

Przepływomierz BOSCH

Opublikowano

Ale sprawdziłes dokładnie wykrecajac wkład ze środka?

Opublikowano
  • Autor

Udało mi się zrobić zdjęcie wkładu, nie wyciągnąłem go bo nie mam takiego klucza 

Na zdjęciu widać wkład BOSCH, data produkcji na obudowie to 20 tydzień 2003r 

Jest cały w oleju i ma sporo syfu na krateczkach 

Sporo oleju było też w TIPie - Są jakieś patenty na to?

Myślę że zamówię nowy ORI i zrobię jeszcze raz logi

IMG_2105.thumb.jpeg.06c891bd6902406987cf32fae3b5da73.jpegIMG_2103.thumb.jpeg.2d4928d57a72003bd72f245ba2e5e263.jpegIMG_2101.thumb.jpeg.4018f51fba04c0c44565d91daf8aabdf.jpeg

IMG_2102.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Nowa przepływa zamontowana, łatwiej zjechać ze skrzyżowania, przy okazji prowizorycznie sprawdziłem szczelność dolotu

Syczenie z okolicy wtryskiwaczy

Na dniach wymienię gumki na wtryskach i zrobię logi 

Zastanawiam się czy wymienić też gniazda wtryskiwaczy?

Mogę prosić o podpowiedź co ewentualnie jeszcze sprawdzić?

Opublikowano

W okolicach wtrysków każde troche nieszczelne, nie jest to pewnie wina gumek tylko pewnie gniazd, ale raczej nie ma to wpływu na nic, zrób po prostu logi i tyle.

Opublikowano
  • Autor

Wklejam logi, 003 020 czytelne w postaci tabelki

 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

Opublikowano

Teraz wygląda to w miarę prawidłowo.

Opublikowano
  • Autor

W miarę prawidłowo

Masz na myśli te cofki zapłonu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.