Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Amortyzatory do czerwonych sprężyn


adprzemek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , muszę wymienić przednie amortyzatory, ponieważ te, które mam założone już się trochę zużyły, i w związku z tym mam pytanie: czy ktoś orientuje się jakie amortyzatory powinienem założyć do czerwonych sprężyn? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz słyszę o amortyzatorach MPR czy naprawdę są dobre bo znalazłem takie na allegro i cena jest ok ale co do jakości ?! a muszę coś kupić przed zimą bo wymiana opon na zimowe to jeszcze nie to mechanik stwierdził że bez wymiany amortyzatorów się nie obędzie dla poprawy bezpieczeństwa.Proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem moje MPR -ki latają jak ta lala a opinie każdy może napisać jaka mu przyjdzie do głowy. Jak sam nie spróbujesz to się nie dowiesz.:wink:

One są jakieś sportowe?:> daj jakiś namiar gdzie można takie coś nabyć, jak cenowo wyglądają? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli auto nie jest bardzo obniżone to śmiało możesz zakładać standardowe amortzatory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam z przodu MPR, i ogólnie jest bardzo bezpiecznie i twardo,

ale są też niestety minusy, np. przy szybszych przejazdach przez garby, uskoki jezdni kiedy koła opadają w doł jest metaliczne uderzenie, też tak macie ??? bo nie wiem czy to te amory, czy poprostu to normalne na twardych amorach, czy jakiś luz się uaktywnił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak podobno są produkowane w Hiszpanii, ale to tylko tak na słowo, bo ani na pudełku ani na amorku nie ma wybitego miejsca produkcji, więc nie wiadomo gdzie są produkowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej amortyzatory gh ale padły i też nie miały napisów gdzie są produkowane a podobno szwedzkie.Kupiłem amortyzatory MPR w nowej siedzibie CMT Lublin i też coś pukało ale po sprawdzeniu okazało się że to wahacze górne prawe.Zadzwoniłem do nich i po sprawie załatwili w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...