Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z N75 i podciśnieniem w Audi A4 B5 1.9 TDI AVF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam następujący problem auto zaczęło dymic na siwo I zaczal się wyciek oleju na laczeniu turbiny z kolektorem wydechowym.Turbine wyjąłem dałem do sprawdzenia jest ok problem nie ustąpił po wizycie u mechanika na diagnozę stwierdził uszkodzony n75 i jest teraz zrobione obejście i podcisnienie z zaworkiem kierunkowym bezpośrednio wpięte w gruchę od turbiny na czas do montażu nowego n75. Założyłem 4 orginalne ponoć sprawne n75 i problem wraca zamieniałem już go z drugim bliźniaczym n17 i bez zmian. W momencie podpiecia go prawidłowo znów wali olej I zaczyna dymic na siwo nie mam już pomysłu na to może ktoś miał podobna sytuację? Dodam że podcinienie dochodzi do tego krótkiego króćca zaworu ale z wyjścia out który idzie do gruchy już podcisnienia brak

Opublikowano
46 minut temu, Arnold23 napisał(a):

i jest teraz zrobione obejście i podcisnienie z zaworkiem kierunkowym bezpośrednio wpięte w gruchę od turbiny

Moim zdaniem słaby pomysł.

 

46 minut temu, Arnold23 napisał(a):

Dodam że podcinienie dochodzi do tego krótkiego króćca zaworu ale z wyjścia out który idzie do gruchy już podcisnienia brak

Sprawdź wiązkę elektryczną, może gdzieś jest przerwana. 

Najlepiej za pomocą multimetru sprawdź ciągłość. 

Możesz też sprawdzić czy dochodzi napięcie.

 

Pin nr 1 N75 idzie do pinu 47 ECU.

Pin nr 2 N75 idzie do bezpiecznika S102(15A) a następnie do przekaźnika J322.

 

Edytowane przez P.Wiśnia

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.08.2025 o 11:57, P.Wiśnia napisał(a):

Moim zdaniem słaby pomysł.

 

Sprawdź wiązkę elektryczną, może gdzieś jest przerwana. 

Najlepiej za pomocą multimetru sprawdź ciągłość. 

Możesz też sprawdzić czy dochodzi napięcie.

 

Pin nr 1 N75 idzie do pinu 47 ECU.

Pin nr 2 N75 idzie do bezpiecznika S102(15A) a następnie do przekaźnika J322.

 

Dzięki za podpowiedź miałem narazie tylko stary miernik to na wtyczce do tego 1szego n75 było napięcie 5v więc chyba jest za małe i może zawór jest sprawny a za niskie napięcie i nie otwiera tego elektromagnesu w nim.Dzis sprawdzę tak jak napisałeś po kolei bo znajomy elektryk przyjedzie z odpowiednim miernikiem pozdrawiam i dzięki jeszcze raz 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.