[B5 AFN] Pomoc przy doborze radia fabrycznego

Witam.Kupiłem A4 b5 z 98 roku.Po sprawdzeniu kodów wyposażenia wychodzi, że z fabryki wyjechało radio concert(teraz nie ma żadnego) i zamontowany jest system głośników 8 ACTIVE.Oblatałem wszystkie elementy i naliczyłem tylko 6 głośników..Chcę mieć dalej fabryczne radio.Za chiny nie moge odszukac watku, w którym mogłbym jednoznacznie wyczytać jakie modele grajków bedą pasować do mojego auta.Podba mi się model chorus by Grundig czyli tzw chorus II ale one były produkowane od 2000r. i nie wiem czy będzie pasować do mojej deski rozdzielczej.Poruszane tu były tematy 22cm i 23 cm szerokosci otworu montazowego.

Tu jest zdjęcie kostek jakie posiadam w miejscu na radio.

dzieki za pomoc

pzdr :)

Witam

Proponuje Ci pojechać na jakiegoś zlota wymontowanie radyjka to 30 s i sprawdzić co bedzie pasować

ja mam chorusa na kasete i z tego co się zorietowałem to jak bym chciał np wyminic go na Cd to pasuje nie od A4 tylko od A6 po 2003 r.