Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja A4 Sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zmiany w mojej A4:

- originalne xenony z S4

- pomalowane zaciski hamulcowe na czerwono

- zmiana końcówki wydechu

- podświetlana gałka zmiany biegów

- aluminiowe ringi na zegary

- alusy z modelu B6

- kompletna skórzana tapicera + podłokietnik (originał z 1.8 T sport)

- subwofeer Vibe Slr 10 + Amplifiers Vibe

- Alpine Mp3

To by było na tyle co zmieniłem w swojej A4 . Jestem zdania że co za dużo to niezdrowo więc pozmieniałem moją srebrną panią bez żadnych szaleństw. Jest to tak ładny model audi że nie jest istotne co sie do niej założy ale jak długo utrzyma sie ją w perfekcyjnej kondycji i stanie technicznym. Pozdrawiam wszystkich miłosników Audi i czekam na opinie na temat mojej A4 :hi:23052009004855x641.jpg23052009005855x641.jpg23052009006855x641.jpg23052009007855x641.jpg23052009008855x641.jpg23052009009855x641.jpg23052009011855x641.jpg23052009012855x641.jpg

Opublikowano

Autko ładne, tylko kierownica po złej stronie :tongue4:. Fele to bym inne założył i min 17"

Opublikowano

cóż audiczka miodzio jedyny słuszny kolor srebrny :tongue4:

bardzo ładna skóra w środku w rzadko spotykanym kolorze.... ogólnie srodek nizle wyniziany :decayed:

zmiany napewno na zdrowie wyszły nie przesadziłes ani troche i dobrze bo czasem co za duzo to niezdrowo :wink4:

Opublikowano

podzielam Twoje zdanie odnośnie przesadzania , bardzo ładna skóra oraz kolorek autka , fajnie że polift , :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pozytywne opinie :hi: miło jest usłyszeć że wysiłek nie poszedł na darmo. Co do felg to myślałem o 17 ale myśle że te 16 od B6 nie wyglądają najgorzej , a przede wszystkim cenie sobie komfort podczas jazdy :> I przynajmniej mam pewność że są ori (może tylko je odświerze żeby pozbyć sie drobnych zadrapań i odprysków lakieru) :wink4:

Opublikowano

Bardzo ładna A4 pierwsza klasa :cool1:

Skórka jak się patrzy...

Opublikowano

Ładniutka. Ja bym posadził ją trochę na asfalt i te wyrzucił te chlapacze.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za sugestie ale jak wczesniej pisałem nie jestem zwolennikiem podskakiwania na siedzeniu z powodu niskiego zawieszenia i zastanawiania sie czy nie zostawie wydechu na jakimś ograniczniku predkości na osiedlu. :rolleyes: Jak dla mnie wystarczy w sam raz modyfikacji :hi:Pozdrawiam

Opublikowano

no własnie dobrze gadasz mam podobny tok myslenia wiadomo ze nie można mieć wszystkiego albo komfort albo lans ale szczerze mówiąc można poprawić wygląd autka nie rezygnując z komfortu....

wychodze z założenia ze samochód jest do jazdy a nie do podziwiania go w garazu wiec każdy musi znaleść swój kompromis :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.