Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Proszę o pomoc z doborem części


ochkarol81

Rekomendowane odpowiedzi

Witka ....wybaczcie z góry że się wrzucam ale jestem w trakcie kupowania rozrządu do 2.5 tdi 2000r...Kod silnika AFB...No i mamy mały problem....są 2 paski 059109119A oraz 059109119B....czy one się czymś różnią??bo czasami piszą że B pasuje do AFB i już zgłupiałem.....w faq jest podany komplet rozrządu 059109119 ale bez literek...wiec czym się kierować??

Z tego co wyczytałem to A jest do 11.2000 roku a B juz od budy b6....różnica w tych paskach to 2 mm szerokości i tyle,bo zębów mają tyle samo....więc co bedzie jak się założy pasek B zamiast A? :kox: :gwizdanie:

z góry dzieki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

059109119A - został wycofany (01/10/2007), jego zmiennikiem jest 059109119B (tak mówi ETKA :) )

________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A czy Ty sam będziesz sobie ten rozrząd wymieniał , bo jesli tak to sie nie wtrącam a jeśli mechanik to niech on sobie zakupi wszystkie części tylko te z górnej półki i będziesz miał jakąś gwarancję na to .Słyszałem że na Allegro można nabyć podróbki jeśli chodzi o pasek .czasem pare złotych za oszczędzone na kupnie może przynieść niespodziankę i to kosztowną .

Ale decyzję pozostawiam Tobie Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:):)Dzieki za podpowiedzi:):)Sprawa jest taka że ja kupuje części a mój kuzyn mechanik je wymienia:)Mam już wszystko tyle że z paskiem 059109243B i się przestraszyłem że muszę mieć A...no ale skoro wycofany z produkcjii no to chyba dobrze kupiłem bo mam z literką B:):):good:

Ale jak by ktoś jeszcze mógł potwierdzić to będę wdzięczny....Czyli zakładam pasek B zamiast A i jest gitara tak?:)A nie ma żadnej różnicy że tam jest 2 mm mniej szerokosci???Moze to glupie pytanie ale sie nie znam:) :kwasny:

Pozdrawiam :rolleyes:

Temat można zamknąć...dla tych ktorzy będą mieli jeszcze jakieś wątpliwośći ....zostało potwierdzone przez Audi że pasek A wycofano z produkcji i teraz jest to 059109244B!!! :good:

Dzięki za wszelką pomoc i Pozdrawiam!! :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...