Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Barcelona Manchester United 2-0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze trochę czasu zostało żeby odrobić straty :cool1:

jakie straty? przecież wygrywamy 1:0 :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze trochę czasu zostało żeby odrobić straty :cool1:

jakie straty? przecież wygrywamy 1:0 :naughty::decayed:

:polew::kox: słuszna uwaga :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 21:45_________________________________________________2-0 mozna gratulawac Barcelonie już :kox:
Opublikowano
:kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

no już nie podniesie się MU :no:

Opublikowano
  • Autor

Puchar jak najbardziej zasłużenie dla Barcelony.Zdecydowanie najlepsza drużyna tym roku.3 korony zdobyte :oklaski:

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

no coż, barca była ewidentnie lepsza dziś, muszę to stwierdzić z przykrością, gratki, cieszcie się a ja idę rozpaczać :wink4:

Opublikowano

no coż, barca była ewidentnie lepsza dziś, muszę to stwierdzić z przykrością, gratki, cieszcie się a ja idę rozpaczać :wink4:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: a nie mówiłem? :naughty: słuchaj się starszych , bardziej doświadczonych kolegów :naughty:

Opublikowano

wiadoma sprawa była .... :good:

Opublikowano
  • Autor

no coż, barca była ewidentnie lepsza dziś, muszę to stwierdzić z przykrością, gratki, cieszcie się a ja idę rozpaczać :wink4:

nie ma co rozpaczac trzeba kibicowac lepszym :kox:

Opublikowano

no coż, barca była ewidentnie lepsza dziś, muszę to stwierdzić z przykrością, gratki, cieszcie się a ja idę rozpaczać :wink4:

nie ma co rozpaczac trzeba kibicowac lepszym :kox:

:polew: :polew: :polew:

Wisła wygrała z FCB a MU nie , co za uczucie :naughty::kox:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 22:40_________________________________________________a Szpakowski swoje : Puziol i podanie do Etego :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tylko, że nie ma co porównywać tamtej Barcy z tą która grała teraz w finale ligi mistrzów.

Powiem krótko: Szacun dla Barcy :) i gratulacje dla nich

szkoda mi ManUTD no ale cóż taka jest piłka, nie zawsze sie wygrywa :)

Opublikowano

no coż, barca była ewidentnie lepsza dziś, muszę to stwierdzić z przykrością, gratki, cieszcie się a ja idę rozpaczać :wink4:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: a nie mówiłem? :naughty: słuchaj się starszych , bardziej doświadczonych kolegów :naughty:

nic mi nie mówiłes kozaku :chytry:
Opublikowano

za***isty mecz , tylko ze go nie oglądałem kurde bo mnie to nie interesuje. :polew:

Opublikowano

no coż, barca była ewidentnie lepsza dziś, muszę to stwierdzić z przykrością, gratki, cieszcie się a ja idę rozpaczać :wink4:

nie ma co rozpaczac trzeba kibicowac lepszym :kox:

trzeba być ze swoją drużyną na dobre i na złe :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Visca el Barca! :evil:

Opublikowano

do 10 minuty rządzi MU, po 10 MU nie było na boisku

no coż, barca była ewidentnie lepsza dziś, muszę to stwierdzić z przykrością, gratki, cieszcie się a ja idę rozpaczać :wink4:

nie ma co rozpaczac trzeba kibicowac lepszym :kox:

:polew: :polew: :polew:

Wisła wygrała z FCB a MU nie , co za uczucie :naughty::kox:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 22:40_________________________________________________a Szpakowski swoje : Puziol i podanie do Etego :polew: :polew: :polew:

szpakowski jest the best Puziol Puziol :polew:

Opublikowano

jest !!!! :kox: wszystko tak jak myślałem :decayed::cool1::kox:

Opublikowano

za***isty mecz , tylko ze go nie oglądałem kurde bo mnie to nie interesuje. :polew:

:zemdlal:

FCB wygrała zasłuzenie, MU niewiele pokazał w tym meczu :thumbdown:

można zamykac :buahaha:

Opublikowano

w sumie dobrze ze barca wygrala bo kurna jakos nie lubie tego ronaldo. ale widzialbym inna druzyne na 1 miejscu..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.