[ALL] MIO MOOV 500 - opinie

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma chyba zestawu glosnomowiacego bluetooth do telefonu, dla niektorych to moze byc wazna funkcja[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 01:02_________________________________________________na tej aukcji co pokazales jest wersja z 32 MB ram a wystepuja takze z 64 MB.. roznica znaczna i nalezy szukac tych drugich

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

podobno smigaja sdhc 8GB.. doczytaj gdzies na forum.. sam chce kupic ta navi ale nie ma wyjscia sluchawkowego.. :confused4: nagralbym muzyke na karte i puszczal do radia przez aux, analogowo bo analogowo ale zawsze jakis dodatkowy bajer

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mi raczej nie potrzeba bluetooth i innych bajerow wiec ta powinna dac rade i chyba ja kupie. tak czy inaczej dzieki za sugestie :good:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o odblokowanie, to również nie ma problemu. Mam dokładnie tą samą nakładkę na system jak na podanej przez Ciebie aukcji na dysku twardym mojego notebooka. Im taniej kupisz tym lepiej. Oczywiście weź wersję z 64MB pamięci RAM. Ostatnio bawiłem się tym sprzętem (znajomi chcieli, żebym odblokował). Automapa oraz TomTom śmigają aż miło. Fabrycznie zainstalowana aplikacja (MioMap2008) z mapami 12.2008 ma posypaną kategoryzację dróg, przez co nie zawsze prowadzi przez utwardzone, asfaltowe drogi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta