Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Nie otwiera się dach (cabrio)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam mały kłopot z dachem.

Nie wiem co się stało, ale dach nie chce się otworzyć. Zawsze wszystkie awarie i błędy wyświetlają się na zegarach a tym razem nic.

Kontrolka niby mruga tak jak podczas otwierania, ale nic poza tym się nie dzieje. Opuszcza szyby do połowy i koniec. Gdy zamykam, jest to samo.

Kontrolka miga i szyby się domykają.

Czy miał już ktoś podobny problem?

Kosz z tyłu jest otwarty, także wszystko powinno działać.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

Loozzz

Opublikowano

najpierw sprawdz VAGiem , moze pokaze Ci jaki element nie wywiązuje sie ze swojej funkcji...

Opublikowano

Miałem podobny problem ale dach otwierał się do połowy, potem nie chciał. Udało mi się go zamknąć - odczekałem kilka godzin i zaczęło wszystko działać i działało kolejne kilka miesięcy. Z tego co pamietam to w cabrio jest opcja awaryjnego otwierania / zamykania dachu. Juz od jakiegos czasu nie mam do czynienia z cabrio wiec Ci tego nie spradze

Powodzenia

Opublikowano

Podłącz VAGa, i sprawdź czujniki zamknięcia (krańcówki) , moze któraś nie łączy.

Opublikowano

Umówiłem się w serwisie na spr.

Najlepsze jest to, że tak się stało po tym jak odebrałem auto z serwisu.

Podłączali komputer i nie było błędów. Zrobili co mieli a teraz dach nie działa.

Zobaczymy. Może czegoś nie podłączyli z powrotem??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Umówiłem się w serwisie na spr.

Najlepsze jest to, że tak się stało po tym jak odebrałem auto z serwisu.

Podłączali komputer i nie było błędów. Zrobili co mieli a teraz dach nie działa.

Zobaczymy. Może czegoś nie podłączyli z powrotem??

No i jak sytuacja z dachem - naprawiles ? Co było nie tak ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Spalił się silnik otwierający haki mocujące dach do ramki przy szybie.

Generalnie Panowie z serwisu uznali to za wyeksploatowanie części.

No cóż. Może i tak, nie wiem.

Ale jak wstawiasz auto do serwisu sprawne, a potem coś nie działa, to jakoś nie wierze w to,że nagle coś się spaliło.

Na szczęście dach już działa i oby działał jak najdłużej.

Opublikowano

Spalił się silnik otwierający haki mocujące dach do ramki przy szybie.

Generalnie Panowie z serwisu uznali to za wyeksploatowanie części.

No cóż. Może i tak, nie wiem.

Ale jak wstawiasz auto do serwisu sprawne, a potem coś nie działa, to jakoś nie wierze w to,że nagle coś się spaliło.

Na szczęście dach już działa i oby działał jak najdłużej.

Tak to jest z serwisami - no ale z dachem nie ma za bardzo gdzie sie udać. Dobrze ze znowu działa :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.