Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pytanie odnosnie zmieniarki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam w swoim autku radio audi symphony i chce do niego dokupic zmieniarke. Moje pytanie jest takie czy moze ktos mi powiedziec czy kazda zmieniarka do niego podejdzie czy bedzie to kenwood czy jvc czy blaupunkt czy tez jeszcze inna to da sie ja podpiac pod to radio?? I czy nie bedzie trzeba wprowadzac jakis przejsciowek itp..? A jesli tak to czy to nieduzy problem zrobic jakies przejscie z konkretnej zmieniarki? Interesuje mnie np zmieniarka takiego typu http://allegro.pl/item650240563_zmieniarka_jvc_ch_x200_12_cd_kabel_bmc_okazja.html z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przegladalem ten temat ale nie wiem dokladnie czy kazda zmieniare da sie podpiac bez zadnych przejsciowek itp bo tam jest napisane ze idzie inne i wogole ale nie ze kazde[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:09_________________________________________________Widze ze nikt nie ma zamiaru mi nic konkretnego napisac dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko nie ma problemu a nastepnym razem jak juz masz cos jednej firmy i niechcesz wszystkiego zmieniac to rozwijaj wszystko ta sama firma bo bedziesz mial pewnosc ze wszystko bedzie dobrze ze soba wspolgralo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w audio domowym masz wejscia na ogol standaryzowane a w samochodach kazda firma jak jej sie podoba a z przejsciowkami to wiesz jak jest zawsze moga cos nabroic i nie dac efektu takiego jaki bysmy chcieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...