Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zauważyłem :) ale jak trąbiłeś dopiero, hehe myśl czarny sedan z Cb wiedziałem od razu kto :) ja tam niedaleko mieszkam.

Opublikowano

Dopiero dziś tu wpadłem.Fajny temacik.Siemian faktycznie byłem w bielsku.Czorny avant KOS.......Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

ładne autko. podrawiam :>

Opublikowano

Dnia 26.09.09 wracajac z pracy droga ekspresowa Cieszyn - Bielsko okolo godz 14:30 wyprzedzalem A4 w czarnym sedanie z naklejka klubowa o rej SB... pozniej widzialem ze skrecil na ul. klubowa w strone hulanki.

Opublikowano

Dnia 26.09.09 wracajac z pracy droga ekspresowa Cieszyn - Bielsko okolo godz 14:30 wyprzedzalem A4 w czarnym sedanie z naklejka klubowa o rej SB... pozniej widzialem ze skrecil na ul. klubowa w strone hulanki.

gość nie jest w klubie ja mu naklejkę przykleiłem

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dnia 26.09.09 wracajac z pracy droga ekspresowa Cieszyn - Bielsko okolo godz 14:30 wyprzedzalem A4 w czarnym sedanie z naklejka klubowa o rej SB... pozniej widzialem ze skrecil na ul. klubowa w strone hulanki.

gość nie jest w klubie ja mu naklejkę przykleiłem

To sie chyba Pan Kropek nalezy za takie coś... :polew:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 17:54_________________________________________________Kolega Siemian widziany od tuneli pod hulanka do zjazdu na shell w jasienicy (niestety non stop z tylu) ;(

Opublikowano
  • Autor

Dnia 26.09.09 wracajac z pracy droga ekspresowa Cieszyn - Bielsko okolo godz 14:30 wyprzedzalem A4 w czarnym sedanie z naklejka klubowa o rej SB... pozniej widzialem ze skrecil na ul. klubowa w strone hulanki.

gość nie jest w klubie ja mu naklejkę przykleiłem

To sie chyba Pan Kropek nalezy za takie coś... :polew:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 17:54_________________________________________________Kolega Siemian widziany od tuneli pod hulanka do zjazdu na shell w jasienicy (niestety non stop z tylu) ;(

A to Ty byłeś??[br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 23:47_________________________________________________z tyłu... chciałbyś... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pisalem ze byles widziany z tylu czyli jechalem za Toba ;( musisz czytac ze zrozumieniem..... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

takie są skutki picia wódki :) :) :)

Opublikowano

takie są skutki picia wódki :) :) :)

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

piter wczoraj u mnie o siemianie nie pisze bo jest dziennie :decayed:

Opublikowano

piter wczoraj u mnie o siemianie nie pisze bo jest dziennie :decayed:

aż taka padaczke ma?? :shocked::polew:
Opublikowano

Piter220v widziany dziś koło 8:50 na skręcie z klubowej na sobieskiego :cool1: Chyba mnie nie widział, choć stałem pierwszy na światłach z przeciwka ;(

Opublikowano
  • Autor

pewnie miał uchylone okno i palił fajeczke...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wojtekce u niego :)

dokładnie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a ja... a ja.... a ja..!!!!

Opublikowano

a ja... a ja.... a ja..!!!!

jesteś co drugi dzień :tongue4:

Opublikowano

a ja nikogo nie widzialem :P teraz

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.