Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Gazować czy nie ?


regan79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników! od niedawna hulam b6 z AVJ 1.8 T,spalanie takie jak się spodziewałem(wcześniej accord 2.2vtec 97,więc jestem przyzwyczajony)wiem jakie oszczędności można uzyskać na LPG bo miałem swego czasu Mazde na takim paliwie z blosem i byłem zadowolony. doradźcie jaką instalację (brc lub prins) jakie koszty montażu i gdzie najlepiej montować? najlepiej zachodniopomorskie. proszę również o wypowiedź jakiegoś użytkownika taczanki z tym właśnie motorkiem,jak ze spalaniem?

pozdrawiam wszystkich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rozwazasz BRC i Prins to ja na twoim miejscu zainteresowałbym sie Landi Renzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam... ins.brc. reduktor do 220kw. pali mi niestety 18-20 po mieście... drugi raz bym nie gazował. poza tym sprawuje się bez zarzutu już 50kkm. przy dzisiejszych cenach oszczędność jest niezła, ale jak kosztował gazik 2.20 to jeździłem na benzynie i ch...j mnie strzelał po co ja to gówno założyłem... generalnie splanie benzyny w mieście nie wychodziło poza 13 średnio... jesli masz podobne spalanie benzyny to licz się z takim spalaniem gazu jak u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie kolego "kepasa" czemu w jednym temacie piszesz o przewywaniu na pełnym ciągu a w drugim polecasz instalacje BRC jako taka wspaniala? a po drugie jak benzyny ci palił 13litrów w miescie to gazu przy prawidlowo dobranej instalacji i dobrze skonfigurowanej powinien palić około 20% wiencej czyli 16 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skad takie spalanie u mnie trasa na 50 litrach robie 540 km przy 120km/h srednio a miasto z klimatyzacja MAX 14 litwów wychodzi bo robie na 50 litrach 400-420 km !! + odpalanie na paliwie ale to jakies 50 zł na 2-3 miesiace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...