Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Skąd wziąć ori bagnet oleju z rurką ?


marhiw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak w temacie potrzebuje bagnet oleju wraz z rurką do której wchodzi bo u mnie obydwie czesci sie ulamaly i nie mam jak sprawdzic poziomu oleju.. :confused4: Moze macie jakas uzywke to chetnie odkupie albo znacie miejsce gdzie moge takie cos dostac..Pomozcie

Dziekuje z góry[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 15:41_________________________________________________a jesli nie macie zadnej uzywki to podajcie mi numery i bagnetu i rurki do mojego silnika..Moze uda mi sie na allegro dostac bo nie wiem czy serwis wysyla czescie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem w hurowni motoryzacynej bo ulamala mi sie dolna czesc-nawet nie byli zdziwieni ze o to pytam gdyz to sie czesto lamie. za dolna czesc dalem 6 albo 8 zl. ale nie wiem czy posiadaja gorna czesc. popytaj sie u siebie w sklepach motoryzacyjnych a jak nie to w audi ( zanim znalezlem w tej hurtowni to bylem w audi i koszt tej dolnej czesci to ok. 15-20 zl) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie znjdziesz w sklepie motoryzacyjnym to w ASO to napewno będą mieli sam kupowałem w zeszłym tygodniu rurka 13zł a bagnet 34zł :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno sam bagnet jak i ten plastikowy element powinieneś dostać w sklepie. Ja ostatnio sam też kupowałem ten plastik bo również miałem go ułamanego. Płaciłem 3 złote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...