Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Całkowity wyciek płynu z prawej strony


cingular

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem tzn. wczoraj zapiekł mi się zacisk przedniego prawego koła, dziś rozebrałem zacisk na części pierwsze i naprawiłem usterkę zgodnie z poradami na forum. Niestety wykryłem też dużą nieszczelność która doprowadziła do tego że płyn z prawej strony całkowicie wyciekł. Teraz zastanawiam się czy zapowietrzony został cały układ hamulcowy czy tylko prawa strona, jest okazja więc chciałbym wymienić płyn hamulcowy i zastanawiam się czy jak doleję płynu żeby uzupełnić jego brak z prawej strony a potem zacznę odpowietrzać cały układ zaczynając od prawego tylnego koła itd, w międzyczasie dolewając płynu do zbiorniczka to czy cały układ hamulcowy się odpowietrzy, czy może mój układ jest już zapowietrzony po całkowitym wycieku z prawej strony i powinienem użyć jakiegoś innego sposobu ???

proszę o pomoc !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po kłopocie :) dopełniłem płynu odpowietrzyłem koło potem zacząłem od prawego tylnego itd, aż wreszcie się układ odpowietrzył, myślałem że będzie to trudne zadanie ale jak się okazało całkiem szybko i zręcznie sobie poradziłem:). Trochę kłopotów z odpowietrznikami ale WD działa cuda.

Dzięki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...