Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dołożenie klimy


chyski1

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam takie troche dziwne pytanie... mianowicie chciał bym się dowiedzieć czy jest możliwość wstawienia klimy od podstaw do samochodu? dodam ze ja w swoim samochodzie tej klimy nie mam i nigdy nie miałe.... ale kto wie;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że jest .... ale nie jest to tania sprawa ...każdy warsztat lepszy z klimatyzacjami Ci to zrobi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam niemam, myślałem, ale gdybym się na to zdecydował to jedynie tak że kupuje 1.8T anglika, oczywiście z klimą, przekładam silnik i klimę, resztę sprzedaje na części, napewno bardziej by się to opłacało niż samo wstawienie klimy za 4 tyś zł, jak anglika kupisz za 5 tyś zł i całą karoserię i resztę gratów sprzedasz, możesz nawet wyjść na plus jeśli sprzedasz wszystko co tam było

ale chyba najlepiej opłaca się kupić już auto z klimą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam niemam, myślałem, ale gdybym się na to zdecydował to jedynie tak że kupuje 1.8T anglika, oczywiście z klimą, przekładam silnik i klimę, resztę sprzedaje na części, napewno bardziej by się to opłacało niż samo wstawienie klimy za 4 tyś zł, jak anglika kupisz za 5 tyś zł i całą karoserię i resztę gratów sprzedasz, możesz nawet wyjść na plus jeśli sprzedasz wszystko co tam było

ale chyba najlepiej opłaca się kupić już auto z klimą

na pewno jest tak najwygodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowanie klimy ( montaż z napełnienie układu) ok 1000zł , klimatyzacja kpl 1400zł, przerabiał temat kolega z naszego forum...trzeba w dobrej cenie znaleźc graty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...