Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemacie katowiczanie :hi::decayed:

cześć Sąsiad :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemacie katowiczanie :hi::decayed:

cześć Sąsiad :hi:

siema :wink4:

Opublikowano

siemacie katowiczanie :hi::decayed:

cześć Sąsiad :hi:

siema :wink4:

aż taka lipa z suszowaniem? :kwasny:

Opublikowano

Maxito opera to taka przeglądarka internetowa :wallbash: w jakim świecie Ty żyjesz? :decayed:

w swiecie prostym bez internetu ja z tymi nowinkami internetowymi to 100 lat za murzynami

a pucek jak różowe barwy przybrał to nawet kapelusza na katowicach nie podnosi

co ten kolor z ludzi robi :shocked: :shocked: :shocked:

a taki fajny ziomek z niego był czasem wpadał pogadał ....

Opublikowano

Maxito opera to taka przeglądarka internetowa :wallbash: w jakim świecie Ty żyjesz? :decayed:

w swiecie prostym bez internetu ja z tymi nowinkami internetowymi to 100 lat za murzynami

a pucek jak różowe barwy przybrał to nawet kapelusza na katowicach nie podnosi

co ten kolor z ludzi robi :shocked: :shocked: :shocked:

a taki fajny ziomek z niego był czasem wpadał pogadał ....

:polew: :polew:
Opublikowano

siemacie katowiczanie :hi::decayed:

cześć Sąsiad :hi:

siema :wink4:

ello diman :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:hi: Diman
Opublikowano

siemacie katowiczanie :hi::decayed:

cześć Sąsiad :hi:

siema :wink4:

aż taka lipa z suszowaniem? :kwasny:

no nie bylo jak se poszalec bo lodu ze hoho nie bylo jak hamowac skrecac poracha :thumbdown:

Opublikowano

diman i co na stoku gdzieś byłeś w weekend[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 22:47_________________________________________________pytanie nieaktualne

uprzedziłeś mnie

Opublikowano

no bylem dzisiaj ale poracha totalna bylem na czantori w ustroniu

Opublikowano

hmm ciekawe czy jakiś śnieg w najbliższym czasie będzie :przebiegly:

Opublikowano

i pewnie wszyscy na gliwice spierdzielili ;(

ja nie wiem

gdzie ci wszyscy forumowicze z katowic chyba faktycznie trza sie do gliwic przeprowadzić [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 22:51_________________________________________________

hmm ciekawe czy jakiś śnieg w najbliższym czasie będzie :przebiegly:

somes fele wypolerowałeś ???

Opublikowano

i pewnie wszyscy na gliwice spierdzielili ;(

ja nie wiem

gdzie ci wszyscy forumowicze z katowic chyba faktycznie trza sie do gliwic przeprowadzić

nie maż się jak baba :naughty:

ja tu jestem :tongue4:

Opublikowano

ja tu jestem :wink4:

Opublikowano

hmm ciekawe czy jakiś śnieg w najbliższym czasie będzie :przebiegly:

tak bedzie ale w alpach :gwizdanie:

Opublikowano

hmm ciekawe czy jakiś śnieg w najbliższym czasie będzie :przebiegly:

tak bedzie ale w alpach :gwizdanie:

ja mam nadzieję że u nas już nie.. założę sobie letnie koła bo na te jak patrzę to mi się rzygać chce :decayed:

Opublikowano

ja tu jestem :wink4:

ale jakby cie n ie było

co jest z keżorem jakąś laske wyrwał ...

bo ciągle go nie ma

Opublikowano

właśnie co z Keżorem :mysli:

Opublikowano

hmm ciekawe czy jakiś śnieg w najbliższym czasie będzie :przebiegly:

tak bedzie ale w alpach :gwizdanie:

ja mam nadzieję że u nas już nie.. założę sobie letnie koła bo na te jak patrzę to mi się rzygać chce :decayed:

somes co ty gadasz zima ma być ze śniegiem mrozem mam nadzieję że do wtorku napada nowego puchu to sobie znowu bokiem polatamy

Opublikowano

właśnie co z Keżorem :mysli:

Cos chyba na uczelnie robi... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.