Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o wilku mowa :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 22:57_________________________________________________

właśnie co z Keżorem :mysli:

Cos chyba na uczelnie robi... :gwizdanie:

o tej godzinie ???

nie ściemniaj krolu takie kity to do okna

gadaj co wiesz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 22:59_________________________________________________ :hi:

stanley

:cool1:

ralf

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

somes co ty gadasz zima ma być ze śniegiem mrozem mam nadzieję że do wtorku napada nowego puchu to sobie znowu bokiem polatamy

brakuje mi moich kółek i przyczepności ;(

jeszcze jak skończę je polerować to nie wytrzymam raczej :gwizdanie:

Opublikowano

tylko kędziorka jeszcze brakuje i miszki

dziada starego :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

teraz to nadrabia :wink4:

Opublikowano

somes co ty gadasz zima ma być ze śniegiem mrozem mam nadzieję że do wtorku napada nowego puchu to sobie znowu bokiem polatamy

brakuje mi moich kółek i przyczepności ;(

jeszcze jak skończę je polerować to nie wytrzymam raczej :gwizdanie:

to założysz i w garażu sobie pojeździsz

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

45 min mnie nie bylo a tu 5 stron zescie nadymali :gwizdanie:

niestety ja jutro rano pobudka wiec zaraz bede lecial nyny

Opublikowano

to założysz i w garażu sobie pojeździsz

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

lans ponad wszystko :polew:

Opublikowano

teraz to nadrabia :wink4:

kapelusz by chociaż zdjął i by dopiero poszedł czytać

nie żebym sie czepiał

Opublikowano
  • Autor

co z Keżorm i co z Keżorem :gwizdanie: jeść byłem :decayed:

Opublikowano

co z Keżorm i co z Keżorem :gwizdanie: jeść byłem :decayed:

martwiliśmy się :decayed:

Opublikowano

co z Keżorm i co z Keżorem :gwizdanie: jeść byłem :decayed:

martwiliśmy się :decayed:

noooooooooooooo :tongue4:

Opublikowano

45 min mnie nie bylo a tu 5 stron zescie nadymali :gwizdanie:

niestety ja jutro rano pobudka wiec zaraz bede lecial nyny

widzisz jak się staram gonić gliwice

tylko jeden różowy nie chce się pojawić :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

45 min mnie nie bylo a tu 5 stron zescie nadymali :gwizdanie:

niestety ja jutro rano pobudka wiec zaraz bede lecial nyny

widzisz jak się staram gonić gliwice

tylko jeden różowy nie chce się pojawić :polew: :polew: :polew:

gliwice :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co z Keżorm i co z Keżorem :gwizdanie: jeść byłem :decayed:

o tej godzinie :shocked: :shocked: :shocked:

co jadłeś :slina:

Opublikowano

co z Keżorm i co z Keżorem :gwizdanie: jeść byłem :decayed:

o tej godzinie :shocked: :shocked: :shocked:

co jadłeś :slina:

@@@ ?? :kox:

Opublikowano

45 min mnie nie bylo a tu 5 stron zescie nadymali :gwizdanie:

niestety ja jutro rano pobudka wiec zaraz bede lecial nyny

widzisz jak się staram gonić gliwice

tylko jeden różowy nie chce się pojawić :polew: :polew: :polew:

gliwice :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a ty co taki uchachany jesteś bawi cie to ???

trzeba wysoko stawiać poprzeczkę

Opublikowano
  • Autor

co z Keżorm i co z Keżorem :gwizdanie: jeść byłem :decayed:

martwiliśmy się :decayed:

noooooooooooooo :tongue4:

złego licho nie bierze :kox:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:09_________________________________________________

co z Keżorm i co z Keżorem :gwizdanie: jeść byłem :decayed:

o tej godzinie :shocked: :shocked: :shocked:

co jadłeś :slina:

kanapki :mysli:
Opublikowano

co z Keżorm i co z Keżorem :gwizdanie: jeść byłem :decayed:

o tej godzinie :shocked: :shocked: :shocked:

co jadłeś :slina:

@@@ ?? :kox:

somes nie przezywaj :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

z czym kanapki jadłeś Keżor? :slina:

:polew:

Opublikowano

co z Keżorm i co z Keżorem :gwizdanie: jeść byłem :decayed:

martwiliśmy się :decayed:

noooooooooooooo :tongue4:

złego licho nie bierze :kox:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:09_________________________________________________

co z Keżorm i co z Keżorem :gwizdanie: jeść byłem :decayed:

o tej godzinie :shocked: :shocked: :shocked:

co jadłeś :slina:

kanapki :mysli:

z czym??? :slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.