Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki pany za zaproszenie ale mam lekką banie po mamy grilu i nie dam rady juz sie nigdzie ruszac wiec bawcie sie dobrze i uwazajcie na dziwne laski ktore maja za facetów duzych koksów :decayed:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 22:50_________________________________________________

Ale pustka wszyscy poszli albo się bawić albo śpią :gwizdanie:

bawia sie w spizu :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: cholerka mam postoje jak POLICJA :( chcialem na LED bialy postój zrobic i c....ujjjjjjjjj :hi:
Opublikowano

dzieki pany za zaproszenie ale mam lekką banie po mamy grilu i nie dam rady juz sie nigdzie ruszac wiec bawcie sie dobrze i uwazajcie na dziwne laski ktore maja za facetów duzych koksów :decayed:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 22:50_________________________________________________

Ale pustka wszyscy poszli albo się bawić albo śpią :gwizdanie:

bawia sie w spizu :kox:

Gdybym nie musiał ran o wstać też bym się pewnie bawił :kox:
Opublikowano

dzieki pany za zaproszenie ale mam lekką banie po mamy grilu i nie dam rady juz sie nigdzie ruszac wiec bawcie sie dobrze i uwazajcie na dziwne laski ktore maja za facetów duzych koksów :decayed:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 22:50_________________________________________________

Ale pustka wszyscy poszli albo się bawić albo śpią :gwizdanie:

bawia sie w spizu :kox:

Gdybym nie musiał ran o wstać też bym się pewnie bawił :kox:

no ja juz mam lekką banie jak juz pisalem wiec nawet jakbym chcial to i tak nie mam jak sie tam dostac

Opublikowano

k**wa jak wracałem od Ciebie wczoraj to wpadłem w dziurę i mi chyba h*j strzelił jeden żarnik :confused4:

Opublikowano

ku***a jak wracałem od Ciebie wczoraj to wpadłem w dziurę i mi chyba h*j strzelił jeden żarnik :confused4:

bo zapierniczasz jak szalony to sie nie dziwie :gwizdanie:

Opublikowano

ku***a jak wracałem od Ciebie wczoraj to wpadłem w dziurę i mi chyba h*j strzelił jeden żarnik :confused4:

bo zapierniczasz jak szalony to sie nie dziwie :gwizdanie:

Ta tam się nie dało jechać więcej jak 20km/h a oświetlenia zero. Więc albo zrobią tą drogę szybko albo będziesz musiał przysyłać po mnie limuzynę :decayed::polew:
Opublikowano

trza zakupi© nowy :shocked:

Opublikowano

Rafal nie chcialo by ci sie po mnie podjechac i zawiesc mnie do spiza :decayed:

ku***a jak wracałem od Ciebie wczoraj to wpadłem w dziurę i mi chyba h*j strzelił jeden żarnik :confused4:

bo zapierniczasz jak szalony to sie nie dziwie :gwizdanie:

Ta tam się nie dało jechać więcej jak 20km/h a oświetlenia zero. Więc albo zrobią tą drogę szybko albo będziesz musiał przysyłać po mnie limuzynę :decayed::polew:

:gwizdanie:

Opublikowano

Rafal nie chcialo by ci sie po mnie podjechac i zawiesc mnie do spiza :decayed:

ku***a jak wracałem od Ciebie wczoraj to wpadłem w dziurę i mi chyba h*j strzelił jeden żarnik :confused4:

bo zapierniczasz jak szalony to sie nie dziwie :gwizdanie:

Ta tam się nie dało jechać więcej jak 20km/h a oświetlenia zero. Więc albo zrobią tą drogę szybko albo będziesz musiał przysyłać po mnie limuzynę :decayed::polew:

:gwizdanie:

To miało iść w odwrotną stronę :kox:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 23:14_________________________________________________Kusząca propozycja ale trochę nie bardzo mi pasi wylądować w spiżu :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 23:14_________________________________________________

trza zakupi© nowy :shocked:

Ciągle mam nadzieję że tylko coś się rozłączyło :gwizdanie:
Opublikowano

Rafal nie chcialo by ci sie po mnie podjechac i zawiesc mnie do spiza :decayed:

ku***a jak wracałem od Ciebie wczoraj to wpadłem w dziurę i mi chyba h*j strzelił jeden żarnik :confused4:

bo zapierniczasz jak szalony to sie nie dziwie :gwizdanie:

Ta tam się nie dało jechać więcej jak 20km/h a oświetlenia zero. Więc albo zrobią tą drogę szybko albo będziesz musiał przysyłać po mnie limuzynę :decayed::polew:

:gwizdanie:

To miało iść w odwrotną stronę :kox:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 23:14_________________________________________________Kusząca propozycja ale trochę nie bardzo mi pasi wylądować w spiżu :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 23:14_________________________________________________

trza zakupi© nowy :shocked:

Ciągle mam nadzieję że tylko coś się rozłączyło :gwizdanie:

:( dawaj bo jestes moja ostatnia deska ratunku nie badz taki ja juz wypilem i nie moge jezdzic a ci mnie tu mecza ze jest zjebiscie :kox: [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 23:17_________________________________________________a moze ty kezor bys po mnie podjechal :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja jak bym pojechał do spiża , to bym usnął na stojąco :gwizdanie:

także teggooooo :kox:

Ciągle mam nadzieję że tylko coś się rozłączyło :gwizdanie:

zamień żarniki/przetwornice stronami to sie dowiesz :wink4:
Opublikowano

:( dawaj bo jestes moja ostatnia deska ratunku nie badz taki ja juz wypilem i nie moge jezdzic a ci mnie tu mecza ze jest zjebiscie :kox:

Kurde kusisz ale nie dam rady ;([br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 23:25_________________________________________________

zamień żarniki/przetwornice stronami to sie dowiesz :wink4:

No muszę tak zrobić :wink4:
Opublikowano

Panowie mam pytanko wiem ze moze nie miejsce i pora ale: jak wrzucilem na tablice zamiast zwykøych æarówek - LEDy takie za 10zlociszy to mi sie tam cos zacznei topis - naczytalem sie tych rezystorch i sam nei wiem.... a postoj zaczal mi po 10sek mrugac... wiec wyjebalem te æaróweczki walcowatye

Opublikowano

Panowie mam pytanko wiem ze moze nie miejsce i pora ale: jak wrzucilem na tablice zamiast zwykøych æarówek - LEDy takie za 10zlociszy to mi sie tam cos zacznei topis - naczytalem sie tych rezystorch i sam nei wiem.... a postoj zaczal mi po 10sek mrugac... wiec wyjebalem te æaróweczki walcowatye

Ja tam się nie znam na elektronice jedyne co moge powiedzieć to czytałem trochę i trzeba chyba kupić jakieś odpowiednie ledy albo coś przerobić ale to pewnie czytałeś na forum :wink4:
Opublikowano

powiem tak.... na tablice zalozylem i jest mega bialo... zaraz wrzuce foto co kupilem.... a postój to kicha....bo sie robi jak na dicho....miga miga miga

Opublikowano

powiem tak.... na tablice zalozylem i jest mega bialo... zaraz wrzuce foto co kupilem.... a postój to kicha....bo sie robi jak na dicho....miga miga miga

Pytaj w dziale techniczym bo tu nic nie da jak wrzucisz link bo każdy jest praktycznie zielony w elektryce.
Opublikowano
  • Autor
:banan3:STO LAT KANAR :banan3:
Opublikowano

:banan3:STO LAT KANAR :banan3:

Dołączam się do życzeń i myślę że przy zmianie zawiasu wypijemy jakieś piwko :naughty::drunk:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.