Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc dziewczyny :D

cześć kupo... :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: siemano w dzien wyjazdu :kox:

i tak jak mowili pogoda sie klaruje mozna jechac opanowac polskie moze :naughty:

Opublikowano

:hi: siemano w dzien wyjazdu :kox:

i tak jak mowili pogoda sie klaruje mozna jechac opanowac polskie moze :naughty:

dobry :hi:

bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... ;)

i wypijcie za Magdę i mnie... :cool1:

Opublikowano

:hi: siemano w dzien wyjazdu :kox:

i tak jak mowili pogoda sie klaruje mozna jechac opanowac polskie moze :naughty:

dobry :hi:

bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... ;)

i wypijcie za Magdę i mnie... :cool1:

:good:

Opublikowano

:hi: siemano w dzien wyjazdu :kox:

i tak jak mowili pogoda sie klaruje mozna jechac opanowac polskie moze :naughty:

dobry :hi:

bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... ;)

i wypijcie za Magdę i mnie... :cool1:

ja tam nie będe pił :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: siemano w dzien wyjazdu :kox:

i tak jak mowili pogoda sie klaruje mozna jechac opanowac polskie moze :naughty:

dobry :hi:

bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... ;)

i wypijcie za Magdę i mnie... :cool1:

ja tam nie będe pił :gwizdanie:

hehe jasne

a i stan jak tam boli cie juz mocno :cool1::decayed:

Opublikowano

:hi: siemano w dzien wyjazdu :kox:

i tak jak mowili pogoda sie klaruje mozna jechac opanowac polskie moze :naughty:

dobry :hi:

bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... ;)

i wypijcie za Magdę i mnie... :cool1:

ja tam nie będe pił :gwizdanie:

dobrze to ty możesz za nieobecnych wciągnąć... :polew:

Opublikowano

:hi: siemano w dzien wyjazdu :kox:

i tak jak mowili pogoda sie klaruje mozna jechac opanowac polskie moze :naughty:

dobry :hi:

bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... ;)

i wypijcie za Magdę i mnie... :cool1:

ja tam nie będe pił :gwizdanie:

to dobrze to bedziesz prowadzil pojazd :naughty:

Opublikowano

:hi: siemano w dzien wyjazdu :kox:

i tak jak mowili pogoda sie klaruje mozna jechac opanowac polskie moze :naughty:

dobry :hi:

bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... ;)

i wypijcie za Magdę i mnie... :cool1:

ja tam nie będe pił :gwizdanie:

to dobrze to bedziesz prowadzil pojazd :naughty:

dziewczyny niech ćwiczą... :P

Opublikowano

:hi: siemano w dzien wyjazdu :kox:

i tak jak mowili pogoda sie klaruje mozna jechac opanowac polskie moze :naughty:

dobry :hi:

bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... ;)

i wypijcie za Magdę i mnie... :cool1:

ja tam nie będe pił :gwizdanie:

to dobrze to bedziesz prowadzil pojazd :naughty:

dziewczyny niech ćwiczą... :P

no moja zaliczyla wlasnie placyk godzinke :kox:

Opublikowano

:hi: siemano w dzien wyjazdu :kox:

i tak jak mowili pogoda sie klaruje mozna jechac opanowac polskie moze :naughty:

dobry :hi:

bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... ;)

i wypijcie za Magdę i mnie... :cool1:

ja tam nie będe pił :gwizdanie:

to dobrze to bedziesz prowadzil pojazd :naughty:

dziewczyny niech ćwiczą... :P

no moja zaliczyla wlasnie placyk godzinke :kox:

placyk zaliczyła, czym corsą...? jak zaliczy placyk audikiem to będziesz mógł powiedzieć że zaliczyła :P

Opublikowano

:hi: siemano w dzien wyjazdu :kox:

i tak jak mowili pogoda sie klaruje mozna jechac opanowac polskie moze :naughty:

dobry :hi:

bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... ;)

i wypijcie za Magdę i mnie... :cool1:

ja tam nie będe pił :gwizdanie:

to dobrze to bedziesz prowadzil pojazd :naughty:

nie biorę ze sobą prawka :wink4:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 12:15_________________________________________________

:hi: siemano w dzien wyjazdu :kox:

i tak jak mowili pogoda sie klaruje mozna jechac opanowac polskie moze :naughty:

dobry :hi:

bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... ;)

i wypijcie za Magdę i mnie... :cool1:

ja tam nie będe pił :gwizdanie:

to dobrze to bedziesz prowadzil pojazd :naughty:

dziewczyny niech ćwiczą... :P

no moja zaliczyla wlasnie placyk godzinke :kox:

placyk zaliczyła, czym corsą...? jak zaliczy placyk audikiem to będziesz mógł powiedzieć że zaliczyła :P

Seski, Ty sie chyć roboty :tongue4:

Opublikowano

:hi: siemano w dzien wyjazdu :kox:

i tak jak mowili pogoda sie klaruje mozna jechac opanowac polskie moze :naughty:

dobry :hi:

bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... ;)

i wypijcie za Magdę i mnie... :cool1:

ja tam nie będe pił :gwizdanie:

to dobrze to bedziesz prowadzil pojazd :naughty:

dziewczyny niech ćwiczą... :P

no moja zaliczyla wlasnie placyk godzinke :kox:

placyk zaliczyła, czym corsą...? jak zaliczy placyk audikiem to będziesz mógł powiedzieć że zaliczyła :P

audikiem to zaliczyla platyk i miasto wczoraj :gwizdanie:

Opublikowano

do roboty, do roboty a niby co cały czas robie? :kox:

Opublikowano

do roboty, do roboty a niby co cały czas robie? :kox:

w c**ja lecisz non stop :tongue4:

Opublikowano

do roboty, do roboty a niby co cały czas robie? :kox:

w c**ja lecisz non stop :tongue4:

biorę przykład z najlepszych... ;) (stan, miszka, kędzior, diman itp.) :decayed:

Opublikowano

do roboty, do roboty a niby co cały czas robie? :kox:

w c**ja lecisz non stop :tongue4:

biorę przykład z najlepszych... ;) (stan, miszka, kędzior, diman itp.) :decayed:

no co ty gadasz.... :rolleyes:

Opublikowano

do roboty, do roboty a niby co cały czas robie? :kox:

w c**ja lecisz non stop :tongue4:

biorę przykład z najlepszych... ;) (stan, miszka, kędzior, diman itp.) :decayed:

no co ty gadasz.... :rolleyes:

ty wiesz dobrze co... :gwizdanie:

Opublikowano

do roboty, do roboty a niby co cały czas robie? :kox:

w c**ja lecisz non stop :tongue4:

biorę przykład z najlepszych... ;) (stan, miszka, kędzior, diman itp.) :decayed:

no co ty gadasz.... :rolleyes:

ty wiesz dobrze co... :gwizdanie:

ja zapier*alam jak młody zorro :decayed:

Opublikowano

do roboty, do roboty a niby co cały czas robie? :kox:

w c**ja lecisz non stop :tongue4:

biorę przykład z najlepszych... ;) (stan, miszka, kędzior, diman itp.) :decayed:

no co ty gadasz.... :rolleyes:

ty wiesz dobrze co... :gwizdanie:

ja zapier*alam jak młody zorro :decayed:

a ja jak zygzak mc queen (czy jakoś tak)

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.