Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie i Pani , spontan wc**j :naughty:

jade jutro z kumplem w góry pośmigać na desce i nartach :kox:

zbiórka między 6 a 7 rano i lecimy na soszów do wisły :naughty:

jak coś to dzwonić do mnie od 6tej , ja już mam sprzęt w aucie :evil:

warunki ponoć są spoko :good:

Ja jutro z ziomkiem z pracy lecimy na szczyrk

Dopiero co będę stawiał pierwsze kroki a raczej ślizgi na desc więc z wam bym tylko zawadzał.

Mam nadzieję że sie nie zabije albo nie połamie :polew::wink4:

Nic trudnego za pierwszym razem... :gwizdanie: :naughty:

Akjam w zeszłym roku uczyłem sie na nartach więc wiem jak to wygladało gleba , gleba , gleba - drzewo :decayed:

no gleba to podstawa :good::decayed:

:kox::cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

zdupcam w kokon :hi: jutro wcześnie pobudka :cool1: 3mcie sie

Opublikowano

zdupcam w kokon :hi: jutro wcześnie pobudka :cool1: 3mcie sie

MIłego szzzzzzusowania... :cool1::kox:
Opublikowano
:hi: Gratulacje Dla BASI i STANA :kox: :kox: :gwizdanie:
Opublikowano
:siema: w piękną niedziele :kox:
Opublikowano

:siema: w piękną niedziele :kox:

a czemuż ona dla ciebie taka piękna...? :naughty:

Opublikowano

Siema z rana :hi: :hi: :hi:

Piękny mroźny poranek... :naughty:

Opublikowano

Siema z rana :hi: :hi: :hi:

Piękny mroźny poranek... :naughty:

strzała :P

Opublikowano
:hi: z rana jak wstałem :decayed:
Opublikowano

:hi: z rana jak wstałem :decayed:

:bry:

Opublikowano

A Ty co wszystkich witasz osobno :tongue4:

Opublikowano

A Ty co wszystkich witasz osobno :tongue4:

a bo mi się nudzi...

Magda się kąpie a mi się nie chce nic robić...

Opublikowano

A Ty co wszystkich witasz osobno :tongue4:

a bo mi się nudzi...

Magda się kąpie a mi się nie chce nic robić...

Do garów już :decayed:
Opublikowano

ty bulczas a znasz system montażu kierunkowskazów u nas.

tzn. jak idą kable co jest dokładnie odpowiedzialne za co itp.?[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:20_________________________________________________

A Ty co wszystkich witasz osobno :tongue4:

a bo mi się nudzi...

Magda się kąpie a mi się nie chce nic robić...

Do garów już :decayed:

ta już mi się chce :P

ty lepiej uważaj żeby Monika cię nie dorwała i nie zagoniła... :decayed:

Opublikowano

Dokładnie nie znam ale ja się dużo domyślać :decayed: Pewnie idą kabelki jakoś koło błotnika i idą do przekaźników w kabinie :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:24_________________________________________________

Dokładnie nie znam ale ja się dużo domyślać :decayed: Pewnie idą kabelki jakoś koło błotnika i idą do przekaźników w kabinie :gwizdanie:

a masz pomysł jak sprawdzić przekaźniki?

bo mi się coś zjebało i nie wiem czy od mrozu czy od czego...

w każdym bądź razie mignie i się wyłącza... pomimo tego że manetka jest w odpowiednim miejscu

chyba w konsoli środkowiej w awaryjnym jest jakiś główny przekaźnik ale nie jestem pewnien... :/

Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:24_________________________________________________

Dokładnie nie znam ale ja się dużo domyślać :decayed: Pewnie idą kabelki jakoś koło błotnika i idą do przekaźników w kabinie :gwizdanie:

a masz pomysł jak sprawdzić przekaźniki?

bo mi się coś zjebało i nie wiem czy od mrozu czy od czego...

w każdym bądź razie mignie i się wyłącza... pomimo tego że manetka jest w odpowiednim miejscu

chyba w konsoli środkowiej w awaryjnym jest jakiś główny przekaźnik ale nie jestem pewnien... :/

Przekaźnik jest chyba tam koło koła kierownicy. Do awaryjnych idą tylko kabelki. Najlepiej podmienić przekaźnik :naughty:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:32_________________________________________________camber.jpg?t=1244160769

:kox:

Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:24_________________________________________________

Dokładnie nie znam ale ja się dużo domyślać :decayed: Pewnie idą kabelki jakoś koło błotnika i idą do przekaźników w kabinie :gwizdanie:

a masz pomysł jak sprawdzić przekaźniki?

bo mi się coś zjebało i nie wiem czy od mrozu czy od czego...

w każdym bądź razie mignie i się wyłącza... pomimo tego że manetka jest w odpowiednim miejscu

chyba w konsoli środkowiej w awaryjnym jest jakiś główny przekaźnik ale nie jestem pewnien... :/

Przekaźnik jest chyba tam koło koła kierownicy. Do awaryjnych idą tylko kabelki. Najlepiej podmienić przekaźnik :naughty:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:32_________________________________________________camber.jpg?t=1244160769

:kox:

fajna fura... :decayed:

to co we wtorek pożyczysz mi przekaźnik na 5min :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.