Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurwin . ja gnije do 22 w robo. :facepalm:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja odpadam...

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

A wogóle ....to Tyś jes akjam ? ...jak nie to co Ci chodzi...??? Po co mu sie wcinasz ?? :grin:

No. :cool:
czyli jedno jest pewne Stanley i Pajda

:decayed:

i ja 50/50 bo jeszcze nie wiem co robię :facepalm:

---------- Post dopisany at 09:10 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

bo Akjam ostatnio się zaniedbał :grin:

a Pajda jeszcze nie wstał:grin:

Wszystko pod kontrolą. :guma:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------

A tak na marginesie to dzień dobry. :decayed: Ja na noc do roboty i chyba nie dam rady ale jeszcze nic nie jest przesądzone. :naughty:

Opublikowano

Posiada ktoś z Was internet z Netii 100Mb/s Foton?

Jak to chodzi? opłaca się ?

Bo mam ten mobilny z T-Mobile i jest wielka qupa

Nie dość, że 10gb limit transferu, to jeszcze jakość wyświetlanych zdjęć, obrazów jest daremna...

Opublikowano

Dzięki za dziś , ale frekwencja :facepalm:

a kebab mega ostry :kox:

Opublikowano

Dzieki

Ja juz siedze na tronie:decayed:

Opublikowano
Dzieki

Ja juz siedze na tronie:decayed:

:grin: za chciało się ostrego

ale dawno taki nie był , nie żałował tego ostrego dziś :whistling:

Opublikowano
:grin::decayed:
Opublikowano
Dzieki

Ja juz siedze na tronie:decayed:

:grin: za chciało się ostrego

ale dawno taki nie był , nie żałował tego ostrego dziś :whistling:

fałszywy alarm, ale na bank mnie dzisiajjeszcze pogoni :decayed:

Opublikowano
Dzieki

Ja juz siedze na tronie:decayed:

:grin: za chciało się ostrego

ale dawno taki nie był , nie żałował tego ostrego dziś :whistling:

fałszywy alarm, ale na bank mnie dzisiajjeszcze pogoni :decayed:

woreczek z lodem naszykowany do okładów :decayed:

THX szlachta

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

miętka :grin::facepalm:

Opublikowano
Dzięki za dziś , ale frekwencja :facepalm:

a kebab mega ostry :kox:

:hi:

Miałem chęci wpaść ale moja do 21.00 w pracy była :kwasny:

Opublikowano
1970987_748345418517008_1344166792_n.jpg
Opublikowano

:polew::polew::polew:

ja nie mam tak jak ty

1907592_753904271294456_418117513_n.jpg

Opublikowano

sukaaa wysoka :decayed:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

co to za duupa u KW ? :decayed:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

bo z tego co mówi, to wnioskuję, że lubi z D do B :decayed:

Opublikowano

sukaaa wysoka :decayed:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

co to za duupa u KW ? :decayed:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

bo z tego co mówi, to wnioskuję, że lubi z D do B :decayed:

honey :whistling:

Opublikowano

co honey ? nie mów do mnie szyframi :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.