Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lepiej nie zaczynać. :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak pakowałem kase w golfa to moja kiedyś coś burkła o starym samochodzie... to jej powiedzialem że sie nie czepiam jak kupuje kosmetyki i farbuje włosy i inne takie. Jakoś ucichło...

A ucho nie chajtnięty i tak sie czai :polew:

Opublikowano

:grin: takie życie

Opublikowano

Co tam z wieczorka? Pssyyttt nie słychać... :decayed: Ja znowu w robo. :facepalm: Ale jutro może coś gdzieś... :D

Opublikowano

:facepalm: dzień abstynencji


:grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Taaa... :rolleyes:

Opublikowano

Multis na którą muszę być gotów jutro? jutro też pracujesz?

Opublikowano

Co tam będziecie kombinować? :decayed:

Opublikowano

Ruby chce na Ogrodzeniec wyskoczyć :D

Quwa a rano mam małe rezanie :facepalm: sline następny składam i lampkę tylną u siebie chcę zrobić na wypas :D

Opublikowano

Ruby chce na Ogrodzeniec wyskoczyć :D

Quwa a rano mam małe rezanie :facepalm: sline następny składam i lampkę tylną u siebie chcę zrobić na wypas :D

:grin:

Opublikowano

Ruby chce na Ogrodzeniec wyskoczyć :D

Quwa a rano mam małe rezanie :facepalm: sline następny składam i lampkę tylną u siebie chcę zrobić na wypas :D

To pomysł Jarka. Do 13 sie wyrobisz ;)
Opublikowano

Ruby chce na Ogrodzeniec wyskoczyć :D

Quwa a rano mam małe rezanie :facepalm: sline następny składam i lampkę tylną u siebie chcę zrobić na wypas :D

To pomysł Jarka. Do 13 sie wyrobisz ;)

dam rade :wink:

Ruby chce na Ogrodzeniec wyskoczyć :D

Quwa a rano mam małe rezanie :facepalm: sline następny składam i lampkę tylną u siebie chcę zrobić na wypas :D

:grin:

z Ingolstad tyle nie wyszło co w PL jeździ :grin:

Polak potrafi

Opublikowano

:good:

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

No wreszcie bo nikt nic wcześniej nie psytał. :brawo:

Opublikowano

Pany, co Wy pier**licie: że Kobiety Wam coś negują odnośnie auta ?

U mnie skończyło się za pierwszym razem. Powiedziałem, że jak chce mieć coś do gadania, to trzeba opłacić OC/AC, kupić zimówki i zalać do pełna....

Spokój po dziś dzień :naughty:


PS Na przyszłe lato może wlecą 20" a na zimę zostawiam 19 " :decayed:

Opublikowano

:decayed:

U mnie podobnie... :naughty:

Opublikowano

quwa co tu się robi z tymi ludźmi :facepalm:


:grin:

Opublikowano

Eee nie, to u mnie zas moja wszystko zauwaza. Kiedys skrecilem gwint o chyba ~ poltora centa, a moja jak podjechalem to do mnie tekst "obnizales cos znowu". ;)

A gadka na temat wagi kobiet - chyba nie trzeba mowic, jak przewaznie sie koncza. :D

To tylko taki żarcik, moja też wie więcej na temat samochodów niż nie jeden facet, nawet auto od swojego szefa zdiagnozowała ( nawet trafnie ) więc ciężko coś ukryć ale się przyzwyczaiła że jak coś na auto nie wydam to muszę być chory więc luz :decayed:

Pany, co Wy pier**licie: że Kobiety Wam coś negują odnośnie auta ?

U mnie skończyło się za pierwszym razem. Powiedziałem, że jak chce mieć coś do gadania, to trzeba opłacić OC/AC, kupić zimówki i zalać do pełna....

Spokój po dziś dzień :naughty:

PS Na przyszłe lato może wlecą 20" a na zimę zostawiam 19 " :decayed:

Bo swoje laski, żony i kochanki trzeba sobie wychować :naughty:

Opublikowano

:good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.