Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pilnie potrzebuje kogoś z moich okolic tzn Bierunia kto mi może na nowo zaadaptować czujnik poziomowania ksenonów,bo po wymianie wahaczy przy maksymalnym skręcie w prawo oświeca się na fisie kontrolka od poziomowania i podobno może to być przez to,że czujnik wychodzi poza skale. Ja niestety nie posiadam kabla.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie pilnie potrzebuje kogoś z moich okolic tzn Bierunia kto mi może na nowo zaadaptować czujnik poziomowania ksenonów,bo po wymianie wahaczy przy maksymalnym skręcie w prawo oświeca się na fisie kontrolka od poziomowania i podobno może to być przez to,że czujnik wychodzi poza skale. Ja niestety nie posiadam kabla.

jesteś pewny ze trzeba to za adoptować ? ja wymieniałem całe zawieszenie i przód i tył i nic takiego nie maiłem.

Myślę że czujnik jest źle skręcony

Edytowane przez pajda

Opublikowano

...właśnie jak tak pajda pisałeś...też myślę, że źle może być zamontowany, bo jakiś czas temu robiłem audi dokładnie zawiechę i...nie trzeba było nic adoptować. Zresztą u Hammerka nie raz odkręcałem czujnik samopoziomu przy montażu i demontażu zawiechy i wszystko było okej :wink:

Opublikowano

jesteś pewny ze trzeba to za adoptować ? ja wymieniałem całe zawieszenie i przód i tył i nic takiego nie maiłem.
Myślę że czujnik jest źle skręcony

Wydaje mi się,że jest dobrze zamocowany.Wygląda tak samo jak na zdjęciu

2hq5au0.jpg

Opublikowano

a przypomniała mi się jeszcze jedna "akcja"

...a nie uszkodziłeś go lub po prostu mógł być już słaby...bo bratu w a8 pojawiała się kontrolka samopoziomu tak jak Tobie przy skręcie i okazało się, że po prostu na cięgnie już były luzy...i po jednorazowym (i tak był uszkodzony) rozebraniu okazało się, że w środku już była "ścieżka wytarta" coś na podstawie działania "pokrętła głośności" (wyleciało mi z głowy jak to się nazywa)


ooo...właśnie wspomniało mi się...zasada działania potencjometra :)

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

...a nie uszkodziłeś go lub po prostu mógł być już słaby...bo bratu w a8 pojawiała się kontrolka samopoziomu tak jak Tobie przy skręcie i okazało się, że po prostu na cięgnie już były luzy...i po jednorazowym (i tak był uszkodzony) rozebraniu okazało się, że w środku już była "ścieżka wytarta" coś na podstawie działania "pokrętła głośności" (wyleciało mi z głowy jak to się nazywa)

wiesz ja tego nie robiłem tylko mechanik i nie wiem.

Opublikowano

ahaa...one wbrew pozorom są delikatne, ale jak mówiłem u nie jednych robiłem zawiechę i nie trzababyło nic adoptować. Bo wizualnie wyglądana dobrze zamontowane


Może niech się też inni wypowiedzą :wink:

Opublikowano

Panowie, potrzebuje kilku rad. W niedziele wyciągam turbinę z samochodu i musi iść do regeneracji. Teraz pytanie, gdzie mi ją dobrze zregenerują w okolicach Katowic/Sosnowca?

Oddaje swoją i od razu dostaje inną zregenerowaną + dopłata czy czekam kilka dni aż moją zrobią? Może warto od razu wrzucić z BEXa? Póki co wszystko seria, chip będzie za nieokreślony czas + wtryski BEX, więcej ingerencji nie przewiduje w silnik, więc nie wiem czy jest sens. Można jeździć na innej turbinie bez ingerencji w program? Olej w samochodzie był wymieniany jakieś 2 tys km temu, ale rozumiem, że trzeba wlać nowy + nowy filtr oleju i uszczelki kolektora itp. Czy coś jeszcze?

Opublikowano

a przypomniała mi się jeszcze jedna "akcja"

...a nie uszkodziłeś go lub po prostu mógł być już słaby...bo bratu w a8 pojawiała się kontrolka samopoziomu tak jak Tobie przy skręcie i okazało się, że po prostu na cięgnie już były luzy...i po jednorazowym (i tak był uszkodzony) rozebraniu okazało się, że w środku już była "ścieżka wytarta" coś na podstawie działania "pokrętła głośności" (wyleciało mi z głowy jak to się nazywa)

ooo...właśnie wspomniało mi się...zasada działania potencjometra :)

ja miałem taki przypadek że robiłem z tyłu zawieszenie bo nie dało się zbieżności ustawić , kupiłem używany wahacz gdzie był czujnik, mechanik założył ustawił zbieżność i się okazało żę jest błąd samopoziomowania

przełożyliśmy moj stary czujnik ze starego zawieszenia i już błędu nie było

Opublikowano

no to widzisz...może wynikać, że po wymianie go mechanik uszkodził lub po prostu "padł", bo bratu też to wyskakiwało...wymienił na inny i było okej bez żadnych adaptacji

Opublikowano

Psyyytniem bo uśniem...

Opublikowano

pomimo antybiotyku musiałem se psyytnąć... :facepalm:

:grin:

zdrówko Panowie :beer:

Opublikowano

Psyyytniem bo uśniem...

teeeee a ty fona zgubiłeś? czy karta się skończyła?

Opublikowano

Doładuj panie... Zapomniałem.

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

jutro robisz?

Opublikowano

Jak zwykle

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

która zmiana

Opublikowano

Rano

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

to jak będziesz jechał do domu to wpadnij :wink:

Opublikowano

Lajt. Przypomnij o 14

Wysłane z taboreta G3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.