Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

TYCHY

ma ktoś miejsce w garażu/piwnicy ? potrzebuje moje stołki tam przeleżakować do momentu aż je wciepne bo póki co mam je u siebie w biurze ale ciasno się zrobiło, a mój garaż za***any po rant

Edytowane przez Miszka82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYCHY

ma ktoś miejsce w garażu/piwnicy ? potrzebuje moje stołki tam przeleżakować do momentu aż je wciepne bo póki co mam je u siebie w biurze ale ciasno się zrobiło, a mój garaż za***any po rant

Dawaj je
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYCHY

ma ktoś miejsce w garażu/piwnicy ? potrzebuje moje stołki tam przeleżakować do momentu aż je wciepne bo póki co mam je u siebie w biurze ale ciasno się zrobiło, a mój garaż za***any po rant

Dawaj je

to będę te graty zwoził na dwie tury bo mi nie wejdzie komplet cały do auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYCHY

ma ktoś miejsce w garażu/piwnicy ? potrzebuje moje stołki tam przeleżakować do momentu aż je wciepne bo póki co mam je u siebie w biurze ale ciasno się zrobiło, a mój garaż za***any po rant

Dawaj je

to będę te graty zwoził na dwie tury bo mi nie wejdzie komplet cały do auta

Miszka... ale po co 2 razy będziesz jeździł??? Przecież to takie proste.... Weź wymontuj swoje obecne siedzenia, zamontuj te nowe a u Turzola je znowu wykręcisz i zostawisz je u niego, tylko weź se 1 stołek żeby mieć na czym siedzieć jak będziesz wracał.... EASY! :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pilnie potrzebuje kogoś z moich okolic tzn Bierunia kto mi może na nowo zaadaptować czujnik poziomowania ksenonów,bo po wymianie wahaczy przy maksymalnym skręcie w prawo oświeca się na fisie kontrolka od poziomowania i podobno może to być przez to,że czujnik wychodzi poza skale. Ja niestety nie posiadam kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pilnie potrzebuje kogoś z moich okolic tzn Bierunia kto mi może na nowo zaadaptować czujnik poziomowania ksenonów,bo po wymianie wahaczy przy maksymalnym skręcie w prawo oświeca się na fisie kontrolka od poziomowania i podobno może to być przez to,że czujnik wychodzi poza skale. Ja niestety nie posiadam kabla.

jesteś pewny ze trzeba to za adoptować ? ja wymieniałem całe zawieszenie i przód i tył i nic takiego nie maiłem.

Myślę że czujnik jest źle skręcony

Edytowane przez pajda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...właśnie jak tak pajda pisałeś...też myślę, że źle może być zamontowany, bo jakiś czas temu robiłem audi dokładnie zawiechę i...nie trzeba było nic adoptować. Zresztą u Hammerka nie raz odkręcałem czujnik samopoziomu przy montażu i demontażu zawiechy i wszystko było okej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jesteś pewny ze trzeba to za adoptować ? ja wymieniałem całe zawieszenie i przód i tył i nic takiego nie maiłem.
Myślę że czujnik jest źle skręcony

Wydaje mi się,że jest dobrze zamocowany.Wygląda tak samo jak na zdjęciu

2hq5au0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przypomniała mi się jeszcze jedna "akcja"

...a nie uszkodziłeś go lub po prostu mógł być już słaby...bo bratu w a8 pojawiała się kontrolka samopoziomu tak jak Tobie przy skręcie i okazało się, że po prostu na cięgnie już były luzy...i po jednorazowym (i tak był uszkodzony) rozebraniu okazało się, że w środku już była "ścieżka wytarta" coś na podstawie działania "pokrętła głośności" (wyleciało mi z głowy jak to się nazywa)


ooo...właśnie wspomniało mi się...zasada działania potencjometra :)

Edytowane przez Polko_V
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


...a nie uszkodziłeś go lub po prostu mógł być już słaby...bo bratu w a8 pojawiała się kontrolka samopoziomu tak jak Tobie przy skręcie i okazało się, że po prostu na cięgnie już były luzy...i po jednorazowym (i tak był uszkodzony) rozebraniu okazało się, że w środku już była "ścieżka wytarta" coś na podstawie działania "pokrętła głośności" (wyleciało mi z głowy jak to się nazywa)

wiesz ja tego nie robiłem tylko mechanik i nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaa...one wbrew pozorom są delikatne, ale jak mówiłem u nie jednych robiłem zawiechę i nie trzababyło nic adoptować. Bo wizualnie wyglądana dobrze zamontowane


Może niech się też inni wypowiedzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje kilku rad. W niedziele wyciągam turbinę z samochodu i musi iść do regeneracji. Teraz pytanie, gdzie mi ją dobrze zregenerują w okolicach Katowic/Sosnowca?

Oddaje swoją i od razu dostaje inną zregenerowaną + dopłata czy czekam kilka dni aż moją zrobią? Może warto od razu wrzucić z BEXa? Póki co wszystko seria, chip będzie za nieokreślony czas + wtryski BEX, więcej ingerencji nie przewiduje w silnik, więc nie wiem czy jest sens. Można jeździć na innej turbinie bez ingerencji w program? Olej w samochodzie był wymieniany jakieś 2 tys km temu, ale rozumiem, że trzeba wlać nowy + nowy filtr oleju i uszczelki kolektora itp. Czy coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przypomniała mi się jeszcze jedna "akcja"

...a nie uszkodziłeś go lub po prostu mógł być już słaby...bo bratu w a8 pojawiała się kontrolka samopoziomu tak jak Tobie przy skręcie i okazało się, że po prostu na cięgnie już były luzy...i po jednorazowym (i tak był uszkodzony) rozebraniu okazało się, że w środku już była "ścieżka wytarta" coś na podstawie działania "pokrętła głośności" (wyleciało mi z głowy jak to się nazywa)

ooo...właśnie wspomniało mi się...zasada działania potencjometra :)

ja miałem taki przypadek że robiłem z tyłu zawieszenie bo nie dało się zbieżności ustawić , kupiłem używany wahacz gdzie był czujnik, mechanik założył ustawił zbieżność i się okazało żę jest błąd samopoziomowania

przełożyliśmy moj stary czujnik ze starego zawieszenia i już błędu nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzisz...może wynikać, że po wymianie go mechanik uszkodził lub po prostu "padł", bo bratu też to wyskakiwało...wymienił na inny i było okej bez żadnych adaptacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...