Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sumie to dziś rozmawiamy o takich rozmiarach co raczej żadnemu z nas nie wejdzie na auto :grin:

Edytowane przez ucho.77

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

d64f93f578804c7f9a5e23d61bf9279a.jpg

takie beda w up-ie !

ET35 6J

GTR ........................... :kox: praiwe jak nissan GTR :decayed:

...jeśli miałeś już opony kupione a nie dało się ich pogonić to...jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :wink:

W sumie to dziś rozmawiamy o takich rozmiarach co raczej żadnemu z nas nie wejdzie na auto :grin:

w Polo 14" to tylko na stalówkach się mieści...14" na alu nie wejdzie, no chyba, że by trzeba było szukać...z racji tego, że ma hample inne :wink:

ano że nie ma pssyt...to jest pyrsk :drunk:

Opublikowano

d64f93f578804c7f9a5e23d61bf9279a.jpg

takie beda w up-ie !

ET35 6J

GTR ........................... :kox: praiwe jak nissan GTR :decayed:

...jeśli miałeś już opony kupione a nie dało się ich pogonić to...jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :wink:

W sumie to dziś rozmawiamy o takich rozmiarach co raczej żadnemu z nas nie wejdzie na auto :grin:

w Polo 14" to tylko na stalówkach się mieści...14" na alu nie wejdzie, no chyba, że by trzeba było szukać...z racji tego, że ma hample inne :wink:

do gtr-a to jeszcze dużo brakuje :grin:

myślę że na aucie beda wygladały dobrze ale za to komfort + spalanie beda na mega duży plus bo opon jest 165/70

Opublikowano

do gtr-a to jeszcze dużo brakuje :grin:

myślę że na aucie beda wygladały dobrze ale za to komfort + spalanie beda na mega duży plus bo opon jest 165/70

turbo, icek, chip... i bd GTR :kox::grin:

no komfort będzie to na pewno...ja widzę na "zimie" 175/65 a "lato" zaś beton :facepalm::banan:

Opublikowano

Oklepany wzór ..

Powered by LG G3s

Opublikowano

nie te nie...


Michał...Ty i nie tylko Ty, wkleiłeś/ście ostatnio tyle linków co allegro wciągu miesiąca aktualizowało :grin:

:decayed::wink:

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

pyrsk po raz drugi :decayed:


i co uszko...mówisz, że te fele do polo bd okej ?? :)

Opublikowano

Oklepany wzór ..

Powered by LG G3s

dziwne, bo znam tylko 2 auta, które jeżdżą na tych kołach ( i nie pisze dlatego, że jedną z tych osób jestem ja :wink: )

Rozumiem napisać tak o s-linach, , RSach czy Avusach..... :wink:

Opublikowano

Oklepany wzór ..

Powered by LG G3s

dziwne, bo znam tylko 2 auta, które jeżdżą na tych kołach ( i nie pisze dlatego, że jedną z tych osób jestem ja :wink: )

Rozumiem napisać tak o s-linach, , RSach czy Avusach..... :wink:

true

Opublikowano

nie te nie...

Michał...Ty i nie tylko Ty, wkleiłeś/ście ostatnio tyle linków co allegro wciągu miesiąca aktualizowało :grin:

:decayed::wink:

:grin: no racja

a takie http://allegro.pl/alu-19-5x112-do-audi-a4-a5-a6-a7-a8-amalfi-i5259381006.html

Opublikowano

wg. mnie za nowoczesne na b6, ale vt by się przydało...nie Stasiu...to nie była aluzja do Ciebie :grin:

Opublikowano

wg. mnie za nowoczesne na b6, ale vt by się przydało...nie Stasiu...to nie była aluzja do Ciebie :grin:

:decayed:

Opublikowano

my wiemy, że jesteś mistrzem painta pfff...vt ale nie dziś...dzisiaj z okazji Twego świeta nie będziemy Ci zarwacać du...tyłeczka :decayed:

Opublikowano

IMG_8997.jpg

Opublikowano

:kox::slina::drool3::yeah:


...tylko żebyś chociaż ze dwa jeszcze raz piszę dwa cm niżej zeszłeś :naughty:

Opublikowano

Siema z wieczora

Cały dzień w rozjazdach! :angry: Jutro też robo!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.