Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym dokładał, masz dzieci a te roletki fajnie zasłaniają światło :wink:

właśnie o to mi chodzi

Hi

bo są słabo szyby przyciemnione, a ciemniejszej folii nie będę dawał

Nie inwestuje bo za to ci potem nikt nie zwróci

Się k**wa nawrócił w końcu ...no niech go chudy byk ..w końcu :grin:

ja yhymmm, założę się, że do Zatoru zamontuje kamerę cofania :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zdrowie w alpejskich klimatach :)

20160601_180838.jpg

20160601_180930.jpg

W czterech stoimy

Opublikowano

Zdrowie w alpejskich klimatach :)

20160601_180838.jpg

20160601_180930.jpg

W czterech stoimy

Ja tu widzę trzech [emoji12]
Opublikowano

Czwarty jeszcze pod dzwigiem stoi

20160601_201027.jpg

Opublikowano

fajnie bo duży kufer, przestronne auto i wygodne ,DSG też fajne, ale bezawaryjne to to nie jest

Ucho, AdBlue się jara ? bo nawet nie wiem :decayed:

Opublikowano

fajny

tylko czemu nie ma ksenona :kwasny:

ciekaw jestem jak to jeździ te 1,6 w dsg

Opublikowano

Czwarty jeszcze pod dzwigiem stoi

20160601_201027.jpg

No to teraz wszystko jasne [emoji3]
fajny

tylko czemu nie ma ksenona :kwasny:

ciekaw jestem jak to jeździ te 1,6 w dsg

Kolega twierdzi że fajnie się tym jeździ i oszczędne. On tym dojeżdża do roboty codziennie 40km w jedną stronę.
Opublikowano

Ucho, AdBlue się jara ? bo nawet nie wiem

Nie,to jest nawóz :wink:


Pany na szybko na jakiej stronie mecz obejrzę

Opublikowano

fajny

tylko czemu nie ma ksenona :kwasny:

ciekaw jestem jak to jeździ te 1,6 w dsg

szału nie ma, pali od 5,5, do pewnie max 7l

Opublikowano

fajny

tylko czemu nie ma ksenona :kwasny:

ciekaw jestem jak to jeździ te 1,6 w dsg

szału nie ma, pali od 5,5, do pewnie max 7l

znajomy ma takiego golfa tylko w manualu mowi że pali 5,5-6 na baku robi 1000 km.

stanley znajomy ostatnio kupił octavie 1.9 w dsg, przebieg 300k i sobie chwali

Opublikowano

Ucho, AdBlue się jara ? bo nawet nie wiem

Nie,to jest nawóz :wink:

Pany na szybko na jakiej stronie mecz obejrzę

Zobacz tutaj

http://sportslive.info/

Opublikowano

fajny

tylko czemu nie ma ksenona :kwasny:

ciekaw jestem jak to jeździ te 1,6 w dsg

szału nie ma, pali od 5,5, do pewnie max 7l

znajomy ma takiego golfa tylko w manualu mowi że pali 5,5-6 na baku robi 1000 km.

stanley znajomy ostatnio kupił octavie 1.9 w dsg, przebieg 300k i sobie chwali

wszystko spokoo dopóki się nie zdupi, naprawy nie zrobisz za mniej niż 5k ;)

W ASO, byle jaki warsztacik pewnie min 3000zl, tylko pytanie czy warsztat ma niezbędne narzędzia :wink:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

Z dupi nie zdupi. Jak bys my tak patrzyli to lepiej isc na autobus bo wszystko sie moze zdupczyc.

Opublikowano

Z dupi nie zdupi. Jak bys my tak patrzyli to lepiej isc na autobus bo wszystko sie moze zdupczyc.

skoro tak piszesz, to możesz coś szukać w multi, bo ceny niskie :naughty:

chyba zawsze lepiej zminimalizować ryzyko wkładania kasy w auto :wink:

Życia Ci nie będę układał, będziesz chciał DSG to kupisz i tyle :)

Opublikowano

Na pewno automat! [emoji6]

Opublikowano
To auto nie m nic w sobie jak mój nissan,i clio... To twój Up już jest ciekawszy

Naciapane z Z2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.