Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tu tak cicho ??

co do piwka to ze swojej strony mogę zaproponować miejsce: http://www.cityrock.pl/

centrum kato, atmosfera ok, żarcie niezłe

proponuje sobote, którą to do ustalenia :beer1:

PS. mogę to podpiąć do siebie ?

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zmieniarka_ori_na_10_plyt-t103104.0.html

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co tu tak cicho ??

co do piwka to ze swojej strony mogę zaproponować miejsce: http://www.cityrock.pl/

centrum kato, atmosfera ok, żarcie niezłe

proponuje sobote, którą to do ustalenia :beer1:

PS. mogę to podpiąć do siebie ?

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zmieniarka_ori_na_10_plyt-t103104.0.html

a jaką masz wtyczkę???
Opublikowano

co tu tak cicho ??

co do piwka to ze swojej strony mogę zaproponować miejsce: http://www.cityrock.pl/

centrum kato, atmosfera ok, żarcie niezłe

proponuje sobote, którą to do ustalenia :beer1:

PS. mogę to podpiąć do siebie ?

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zmieniarka_ori_na_10_plyt-t103104.0.html

a jaką masz wtyczkę???

nie wiem :confused4:

przeglądam forum i natrafiłem na to ogłoszenie

denerwuje mnie czasem szukanie cd w schowku

Opublikowano

co tu tak cicho ??

co do piwka to ze swojej strony mogę zaproponować miejsce: http://www.cityrock.pl/

centrum kato, atmosfera ok, żarcie niezłe

proponuje sobote, którą to do ustalenia :beer1:

PS. mogę to podpiąć do siebie ?

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zmieniarka_ori_na_10_plyt-t103104.0.html

a jaką masz wtyczkę???

nie wiem :confused4:

przeglądam forum i natrafiłem na to ogłoszenie

denerwuje mnie czasem szukanie cd w schowku

to sprawdź, bo ja mam taka zmieniarkę na sprzedaż tylko czy wtyczka podejdzie...

Opublikowano

co tu tak cicho ??

co do piwka to ze swojej strony mogę zaproponować miejsce: http://www.cityrock.pl/

centrum kato, atmosfera ok, żarcie niezłe

proponuje sobote, którą to do ustalenia :beer1:

PS. mogę to podpiąć do siebie ?

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zmieniarka_ori_na_10_plyt-t103104.0.html

a jaką masz wtyczkę???

nie wiem :confused4:

przeglądam forum i natrafiłem na to ogłoszenie

denerwuje mnie czasem szukanie cd w schowku

to sprawdź, bo ja mam taka zmieniarkę na sprzedaż tylko czy wtyczka podejdzie...

a czemu tak drogo :polew:

sprawdzimy we wtorek, postaram sie kumpla wyciagnac na spot

Opublikowano

a czemu tak drogo :polew:

sprawdzimy we wtorek, postaram sie kumpla wyciagnac na spot

ja za swoją tyle nie chce :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 19:56_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_aff_moja_s4_by_krolu-t103323.0.html;msg1189676#msg1189676 :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Max nie czekasz na mój sprzęt? :mysli: Wiesz, że czeka na Ciebie jak tylko dostanę RNSE! :good:

Opublikowano

Koledzy kto wstępnie oceni co się dzieje. Otóż jak chce odpalić auto to tak jakby nie czytał kodu immobilaisera (nie wiem jak sie piszę) Jak przekręcę kluczyk to miga mi kontrolka od immo. Czasami załapie za pierwszym razem, czasami za dziesiątym. Jutro po pracy podepnę go pod vaga i zobaczymy może coś wykaże..

Opublikowano

Max nie czekasz na mój sprzęt? :mysli: Wiesz, że czeka na Ciebie jak tylko dostanę RNSE! :good:

a jak długo jeszcze muszę czekać ???

Opublikowano

Koledzy kto wstępnie oceni co się dzieje. Otóż jak chce odpalić auto to tak jakby nie czytał kodu immobilaisera (nie wiem jak sie piszę) Jak przekręcę kluczyk to miga mi kontrolka od immo. Czasami załapie za pierwszym razem, czasami za dziesiątym. Jutro po pracy podepnę go pod vaga i zobaczymy może coś wykaże..

już to przerabiałem, styki od immo trzeba wyczyścić :gwizdanie: - nic groźnego

Opublikowano

Max nie czekasz na mój sprzęt? :mysli: Wiesz, że czeka na Ciebie jak tylko dostanę RNSE! :good:

a jak długo jeszcze muszę czekać ???

czeka napewno na mnie gadałeś że ktoś jest w kolejce :mysli: :mysli:

Opublikowano

Max nie czekasz na mój sprzęt? :mysli: Wiesz, że czeka na Ciebie jak tylko dostanę RNSE! :good:

a jak długo jeszcze muszę czekać ???

Czeka na Ciebie! Mam nadzieję, że w tym tygodniu już będzie po wszystkim! :)
Opublikowano
już to przerabiałem, styki od immo trzeba wyczyścić gwizdanie - nic groźnego

Da radę we wtorek na spocie czy to grubsza robota??

Opublikowano
już to przerabiałem, styki od immo trzeba wyczyścić gwizdanie - nic groźnego

Da radę we wtorek na spocie czy to grubsza robota??

nie da rady, bo ja sam tego nie robiłem.

sa 2 sposoby :

1. ściągać kiere - foto story an forum

2. przez stacyjkę - "ginekologicznie"...

Opublikowano

Max nie czekasz na mój sprzęt? :mysli: Wiesz, że czeka na Ciebie jak tylko dostanę RNSE! :good:

a jak długo jeszcze muszę czekać ???

Czeka na Ciebie! Mam nadzieję, że w tym tygodniu już będzie po wszystkim! :)

jak zauważyłeś napisałem "chyba" więc mogę poczekać jeszcze kawałek :cool1:

mam nadzieję że ci szybko znajdą tego rnsa bo ciężko im to szukanie idzie...

ale żeby trafić dobry sprzęt niestety trzeba poczekać :gwizdanie:

Opublikowano

No właśnie czekam na coś pewnego. :kox:

Opublikowano

Aha kurde czyli grubsza sprawa. Może ktoś inny to robił??

Opublikowano

No właśnie czekam na coś pewnego. :kox:

czyli rozumiem że moge liczyć na twoje radyjko??? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.