Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wahacze dolne kupione

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wlasnie zakupielm na znanym serwisie wahacze dolne tylne do a4 b5 afn. Prawy ma ten sworzen osadzony w ten sposob ze wyginajac go stawia opor, natomiast przy lewym wahaczu mozna wyginac sworzen niemal dowolnie (poza tym obudowa ktora z reguly jest czarna jest tu bezbarwna i w srodku widac troche jakiegos czarnego specyfiku).Dodam ze wahacze sa niby firmy FEBI.

Proszę o opinie zanim zaczne reklamowac towar.

Opublikowano

zrób zdjęcia i wstaw tutaj

Opublikowano
  • Autor

nie ma tu chyba takiej mozliwosci, nie moge wstawic zdjecia....

Opublikowano

to wstaw na jakiejs stronie i wstaw linka

ile zapłaciłes za te wahacze??

trzeba było od kolegi tom77 kupić

Opublikowano
  • Autor

zapłaciłem 200zł za sztukę. sprobuje wysłać Ci na pocztę.[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 18:35_________________________________________________albo na gg lepiej[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 18:37_________________________________________________http://www.fotosik.pl/uniAddFlashAfter.php?uploadCount=1&uploadedPhotoId=f8d6c0d50624fdfb[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 18:50_________________________________________________http://www.fotosik.pl/uniAddFlashAfter.php?uploadCount=1&uploadedPhotoId=646a89f42f5807d0[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 18:55_________________________________________________http://www.fotosik.pl/uniAddFlashAfter.php?uploadCount=1&uploadedPhotoId=02667fa5b0ce15f9[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 18:59_________________________________________________przepraszam. z tego pospiechu wstawilem niepoprawne linki. zaraz wstawiam wlasciwe...[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 19:10_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0fc428673bc071de.html[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 19:12_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f41bb86bd084997a.html[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 19:16_________________________________________________nie wiem co to jest ale tych stron nie znajduje.....

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked:

ten lewy, masakra jakaś :shocked: :shocked: :shocked:

niech koledzy się wypowiedzą!!!!!

Opublikowano

dla mnie wyglądają jak jakieś "składaki"

Opublikowano
  • Autor

ale oba czy tylko ten lewy? Wydaje mi się ze ten lewy jest ok...[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:29_________________________________________________znaczy prawy... :)

watpliwosci ma i toogromne co do tego lewego

Opublikowano

no skoro tuleja (wylecialo mi z glowy jak sie to nazywa haha) jest przezreoczysta...

dla mnie obydwa dziwnie wygladaja

w ogole dlaczego tylko taki laik jak ja tutaj z Toba pisze :mysli: :mysli: :mysli:

poza tym strasznie dużo zapłaciłes za te wahacze, ja chciałam wymienic własnie te i 130 od sztuki za febi, a lemfordery kosztowały 170

Opublikowano

ten z lewej :blink: taki pierwszy raz widzę

poza tym strasznie dużo zapłaciłes za te wahacze, ja chciałam wymienic własnie te i 130 od sztuki za febi, a lemfordery kosztowały 170

te akurat są najdroższe z wszystkich wahaczy :wink4:

Opublikowano

W moim poprzednim komplecie Febi, dolne skośne były identyczne :decayed:. Z przezroczystą gumką :wink4:.. A pozostałe już nie :)..

Opublikowano
  • Autor

jak mam to odczytywac? Ze byly "prawie" FEBI ???

Czy, że faktycznie takie są dobre?

Tylko chciałbym zaznaczyć, że prawy wahacz ma czarna gume tuleji, natomiast lewy nie dość , że ma ja przezroczysta, to jeszcze dosc luźno chodzi, stawia mały opor. Prawy zaś chodzi z duuzo wiekszym oporem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.