Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Moja czarna audiczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MOOOOje małe co nieco,żadnych fajerwerków i wodotrysków. Zwykłe 1.6 benzynka (ADP), szukałem długo i kupiłem to co na zdjęciach,nie jest idealna ale doprowadze ją do stanu idealnego (powoli do celu).

Wcześniej była B3 więc trzeba kontynuować pasje :)

Pare fotek :)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47d994712c88837c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a14c80c09dfa0d48.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9869a2c1787927e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee8784eb8f8d31ae.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9859ab469ebe69ab.html

Wojtek

Opublikowano

Witam. Piekna furka :) Mam prawie identyczna, widze, że byla chyba moda na te nakladki na lusterka bo kupilem swoje A4 rowniez z takimi nakladkami. O i widze, że poducha swieci :kwasny: Jakie plany co do modow?

Opublikowano

hej, sorki bo to bedzie troche nie w temacie ale jak sie wrzuca zdjęcia jak zakładasz swój wątek? bo coś mi nie idzie :confused4:

a tak nawiasem fajna furka:) też mam z takim silnikem , niby mały ale i tak można sobie nieźle pozwolić :> najważjsze to co w nią włożysz... znaczy serce własne:D :>

Opublikowano

Piękna furka, ale druga fotka po prostu :polew: Też coś takiego chcę :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

To nie poduszka to ręczny :)

Opublikowano

To nie poduszka to ręczny :)

Mój błąd :tongue4:

Opublikowano

No nareszcie ktos ze slaska hehehe :tongue4: fajna fajna :wink4:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Co do modów to jeszcze nie wiem,lubię jak jest seria :) ewentualnie obniże troszkę (żona więcej jeżdzi ode mnie-ja służbówka- będzie miała co urywać) :)

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 21:19_________________________________________________No i już nie jestem anonimowy,też należe do "bandy"

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/efd379234b903637.html

:)[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 12:25_________________________________________________Czarna OOOO sprzedała się i na jej miejsce jest oto takie cosik :)

2000rok, 1.9TDI-116KM

Na razie dwie fotki bo zaliczkowany w piątek do odbioru.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/427b7e03e8bce281.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c2861f845021ebdc.html

Opublikowano

heee ładna furka :good: :good:

a ten znaczek goscia lejącego na W heee jak audi i W to mają identyczne podzespoły prawie chodzz prawie robi wielką różnice :polew:

Opublikowano

Dla mnie ta naklejka na klapce jest trochę żenująca skoro audi jest własnością VW.. taką wlepe to może ktoś sobie nakleić ale na jakimś oplu astrze I. Poza tym (pomijając lusterka) audiczka bardzo ładnie się prezentuje pomimo że przed liftowa, w niektórych te dzielone lampy jakoś tak dziwnie spasowane są a w twojej dobrze się prezentują.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.