Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Radio LG LAC 7800R - kto ma coś takiego??


mily

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kupiłem radyjko jak w temacie i mnie zaskoczyło, nie mogę dać sobie z nim rady.

Problem jest w zestawie głośnomówiącym B/T, telefon się ładnie łączy, bez problemów radio steruje utworami znajdującymi się na karcie telefonu, alee.. gdy ktoś dzwoni to ja tą osobę słyszę, ale ona mnie nie.

Gdzie jest mikrofon do którego powinienem mówić?? Wbudowanego nie ma, więc jedyna opcja to powinnien mój głos być brany z mikrofonu telefonu, ale nie działa. Postanowiłem podłączyć mikrofon do wejścia AUX IN widniejącym na przednik panelu, ale też bez skutku. Mało tego jak podłączyłem mikrofon pod AUX i wybrałem jako źródło odtwarzania AUX to w momencie gdy coś powiem powinienem się słyszeć w głośnikach (chyba) a nie ma reakcji.

Mi to wygląda na uszkodzenie kanału AUX, ale jeszcze zapuszczę coś przez pena na wyjście AUX i zobaczę jaka będzie reakcja.

Może ma ktoś jakieś pomysły co zrobić żeby radio mnie "słyszało" ??[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 18:27_________________________________________________Aha jak by mi ktoś podał jakieś numery kontaktowe do ludzi co się w tym bardzo dobrze orientują (może jakieś serwisy)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może masz wyciszony mikrofon, w menu bluetooth tego radia jest kilku stopniowa regulacja głośności mikrofonu, próbowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest skala od 1-5 mam ustawione na 5. Hmy a 5 to może najciszej?? Ale by była jazda, bo oddałem na gwarancje, bo uważam że jest uszkodzone.

Jeszcze w między czasie sie dowiedziałem że ma wbudowany mikrofon więc niepotrzebnie kombinowałem z tym wejściem AUX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...