Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG - analiza itd. - prośba o wyjaśnienie


Gość Goodspit

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam sobie wszystko po kolei ale może ktoś by zechciał wytłumaczyć tak poprostu początkującemu użytkownikowi VAGa następujące kwestie:

- od początku co i jak robić aby uzyskać pełną diagnostykę dynamiczną

- co oznaczają kolejne grupy np.: 011, 008, 003 itd.

- odrobinę wyjaśnienia jaka wartośc co oznacza i po czym poznać że coś jest nie tak

Czytając analizy logów innych użytkowników osoby odpowiadające na pytania raczej nie wyjaśniają na jakiej podstawie wystawiają swoją diagnozę, jakie wskazania informują o problemie.

Bardzo prosze o pomoc i będę ogromnie wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki i instrukcje :wink: I z pewnością więcej osób zaczynających przygodę z VAGowaniem skorzysta z tych porad i instruktarzu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam sobie wszystko po kolei ale może ktoś by zechciał wytłumaczyć

no to zbyt dużo nie przeczytałeś jeszcze chyba :cool:

widziałeś może film baskeciora ? Tam jest dobrze pokazane na żywca jak zrobić log 011

011 - doładowanie

003 - EGR (i przepływka)

008 - ograniczenie dymienia (przepływka, dawka paliwa)

Zadam trochę przewrotne pytanie, czego nie rozumiesz w pojęciu "zrób logi dynamiczne" ?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam sobie wszystko po kolei ale może ktoś by zechciał wytłumaczyć

no to zbyt dużo nie przeczytałeś jeszcze chyba :cool:

widziałeś może film baskeciora ? Tam jest dobrze pokazane na żywca jak zrobić log 011

011 - doładowanie

003 - EGR (i przepływka)

008 - ograniczenie dymienia (przepływka, dawka paliwa)

Zadam trochę przewrotne pytanie, czego nie rozumiesz w pojęciu "zrób logi dynamiczne" ?

:wink:

Jak widzę to się lubisz czasem przypiąć :evil: ja wiem że ty dużo wiesz na ten temat ale ja dopiero zaczynam rozkminiać ten temat więc proszę o wyrozumiałość :wink:

Może jak się przeprowadzę do Gdyni będziemy mieli okazję się spotkać na jakimś spociku więc będę liczył na pomoc w VAGowaniu :wink:

[ Dodano: 18-04-2007, 13:43 ]

ten link powinien rozwiac wszystkie Twoje watpiwosci ... :wink:

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752

I właśnie czegoś takiego potrzebowałem :exclaim: Ogromne dzięki spanky :exclaim: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę to się lubisz czasem przypiąć :evil: ja wiem że ty dużo wiesz na ten temat ale ja dopiero zaczynam rozkminiać ten temat więc proszę o wyrozumiałość :wink:

Może jak się przeprowadzę do Gdyni będziemy mieli okazję się spotkać na jakimś spociku więc będę liczył na pomoc w VAGowaniu

to nie o to chodzi, żeby się przypiąć... po prostu odniosłem wrażenie, że nie czytałeś na ten temat zbyt wiele jeszcze.

I właśnie czegoś takiego potrzebowałem :exclaim: Ogromne dzięki spanky :exclaim: :lol:

a widzisz ? ... ten link ze dwa razy chyba widziałem na forum :cool:

Ot, choćby tutaj : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=7016

tu byś wiedział co to 003, 008, 011 ( http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?=&p=97693 )

Widzisz ? Jednak jakieś podstawy są u nas, nawet link do AKP się pojawił.

Bo ten temat byłby kolejnym postem na ten sam temat.

moje pytanie czego nie rozumiesz pod pojęciem "zrób logi dynamiczne" dalej aktualne :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to logi dynamiczne dobrze wiem i rozumiem to pojęcie, badziej chodziło mi o to jak je wykonać za pomocą VAGa :wink:

A jeśli chodzi o czytanie to spokojnie, czytałem na ten temat co forumowicze piszą. Jednak brak właśnie czegoś takiego jak ten link od spaky'ego. W każdym temacie jest coś ciekawego ale zebrać to wszystko do kupy i jeszcze coś zrozumieć z postów w których każdy dorzuca coś od siebie (często całkiem nie na temat) nie jest łatwo dla kogoś kto zaczyna coś działać z tym tematem dopiero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...