Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Drzenie kierownicy i całego samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam problem podczas wciskania hamulca podczas jazdy z wieksza predkoscia zaczyna mi drzec kierownica i caly samochod... Nie wiem co jest. Przy malej predkosci tego nie ma. Tarcze mam krzywe czy co??

Poradzcie mi cos..

Opublikowano

Witam

Mam problem podczas wciskania hamulca podczas jazdy z wieksza predkoscia zaczyna mi drzec kierownica i caly samochod... Nie wiem co jest. Przy malej predkosci tego nie ma. Tarcze mam krzywe czy co??

Poradzcie mi cos..

na to wygląda,że są zwichrowane :gwizdanie:
Opublikowano

do wymiany tarcze przednie :cool1:

Opublikowano

U mnie było dokładnie tak samo tylko w innym samochodzie, tarcze trzeba było wymienić :)

Opublikowano
  • Autor

a ile za takie tarcze musze wyłozyc??

Opublikowano

a ile za takie tarcze musze wyłozyc??

zależy jakiej firmy chcesz założyć :cool1:

Opublikowano
  • Autor

nie chce duzo wydac na tarcze. Na allegro widziałem juz za 60 zł np delphi. Są i tansze ale jakich nieznanych firm. A te tarcze musza byc do mojego silnika tzn modelu auta adr? Cczy są uniwersalne do wszystkich modeli audi a 4.

Opublikowano

Ja polecam ATE...

Tarcze musisz kupić pod swoje auto, czyli model B5 i silnik ADR :)

Opublikowano

kolega jeździ na tarczach delphi i nie narzeka :cool1:

Opublikowano
  • Autor

chlopaki a jak zaloze nowe tarcze to te klocki ktore mam beda dobrze dzialac? Sprawdzalem i nie sa jeszcze takie zle..

Opublikowano

przy nowych tarczach zakładasz od razu nowe klocki :cool1:

Opublikowano

Dosłownie tydzień temu u siebie wymienialem tarcze z przodu wraz z klockami, przy okazji też tylnie klocki wymieniłem. Problem miałem taki jak Ty tzn podczas jazdy przy chamowaniu z duzej prędkosci drzała kierownica i do kabiny przechodziło buczenie. Mechanik powiedział że tarcze do wymiany i tak tez zrobiłem. Co co do tarcz to ja kupiłem TRW 1 szt 83 zł w sklepie. Jak na razie to hamulce się docierają ale mysle że jest nieźle. Jesli nie masz duzej stycznosci z mechaniką samochodową to z własnego doświadczenia polecam ci jechac do fachowca i niech on to zrobi. U mnie problem był jeszcze z jarzmem od tylu, tzn musiałem kupic koszt 111 zł TRW LUCAS. Pozdro i życze powodzenia. :hi:

Opublikowano

Proponuje wymienić komplet

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.