Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem ze wskaźnikiem poziomu paliwa


chmiela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem ze wskaźnikiem paliwa, polega on na tym, że gdy komputer tylko pokaże rezerwę to wskzówka opada maksymalnie, a jezli zatanukje więcej żeby tylko zgasła rezerwa to wskaźnik pokazuje dobrze !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też mam problem ze wskaźnikiem.

Jechałem na mazury, zatankowałem do pełna i po dojechaniu na miejsce, ok 200km wskazówka tylko nieco opadła.

Zgasiłem silnik, zapaliłem ponownie i ku mojemu zdziwieniu wskazywany poziom był o wiele niższy niż przed zgaszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też mam problem ze wskaźnikiem.

Jechałem na mazury, zatankowałem do pełna i po dojechaniu na miejsce, ok 200km wskazówka tylko nieco opadła.

Zgasiłem silnik, zapaliłem ponownie i ku mojemu zdziwieniu wskazywany poziom był o wiele niższy niż przed zgaszeniem.

Sprawdź czy zdarza Ci się to regularnie...

Może zawiesiła się czujka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy zdarza Ci się to regularnie...

Może zawiesiła się czujka...

Wątpie żeby to była wina pływaka, bo gdyby tak było, to po ponownym przekręceniu kluczyka poziom byłby bardziej zblizony do tego, który wcześniej był wskazywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze to za kazdym razem, gdy jae gdzieś dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam podobny problem tyle tylko ze podczas jazdy na autostradzie wskazówka potrafi opasc w oczach :shocked: :shocked:ostatnio jadac A4 do Krakowa miałem pół baku wjechałem na A4 i po ok 20km było juz 1/4 baku!!!Zatrzymałem sie na bramkach i poziom paliwa sie podniósł.

Najlepszy był motyw jak jechałem raz tak cały czas to wskaznik pokazał 0 i zapaliła sie rezerw i po 1km auto zgasło...... okazało sie ze przepalił sie bezpiecznik od pompy paliwa.

Co o tym myslicie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...