Treść opublikowana przez chmiela
-
A4 B8 Lift części po VIN
Potrzebuje kilka numerów części po nr VIN mojego auta. czy jest ktos w stanie mi pomóc????
-
pas przedni 3.0 tdi
Mam takie pytanko...czy pas przedni do 3.0 tdi będzie pasował z innego silnika? i jak to jest z chlodnicami czy muszą być od 3.0 ??
-
(Dla mieszkających w blokach)
raczej na parkingu ;p
-
Malowanie całego auta
ja kiedyś malowałem swoje a4 b5 całe oprócz dachu, koszt malowania jakieś 2,5 tys, samochód oczywiście malowany był w komorze przez znajomego lakiernika, co prawda pracy było troche bo sam wszystko rozbierałem ale efekt końcowy był fajny
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
FORD ORION 1.8D OPEL ASTRA F 2.0i OPEL OMEGA 2.0i OPEL ASTRA G 2.0 OPEL OMEGA 3.0 VW GOLF IV 1.6 VW PASSAT B5 1.9TDI VOLVO V40 2.0 AUDI A4 B5FL 2.4 AUDI A4 B5FL 1.9TDI AUDI A4 B5 1.8T AUDI A4 B6 1.9 TDI AUDI A3 1.9 TDI
-
1.8 T szarpie na gazie
najlepiej podjechac do gazowników żeby podpieli i zdiagnozowali komputer od gazu
-
usuwanie wgnieceń bez lakierowania :)
może są gdzieś rzeźbiarze co robią za pół darmo ale kwestia jest taka czy będzie to dobrze zrobione ;]
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
jak kolega wyżej też polecam petexa
-
Skrzypiący schowek!!!
kolego, podciągnij może uchwyt co go trzyma to go troche ściśnie, mialem kiedys b5 i u mnie pomoglo
-
usuwanie wgnieceń bez lakierowania :)
kolego za pół darmo to nikt ci nie zrobi, kumpel wyciągal wgniotke gdzies w wawie to placil 200zl
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
ponizej 1000zl miesiecznie rzadko sie schodzi...
-
Wasze przebiegi benzynowców
a4 b5 1.8t 96r. 271.000
-
Ceny paliwa marzec 2026
Bliska ON 5,43
-
Na co zwrocic uwage przy kupnie xenonow
Kolego, jeżeli chodzi o HIDy to już troche tak owych przerzuciłem i na pewno nie jest to samo co oryginał, przedewszystkim hid w większości samochodów zakłocaja radio i CB co mioże ci to troszeczke przeszkadzać, jeśli jesteś zdecydowany na hid to polecam przetwornice Vertex, chyba najlepsze jakie do tej pory użytkowałem
-
SPOTY RADOMSKIE
podpinałem...na większości przepustnic wyskakuje ten błąd: 16505 Czujnik położenia przepustnicy zakres/możliwości, trafiłem na jedną przepustnice na której wszystko niby było ok ale nie przechodziła adaptacji...wiec ją oddałem, pozatym nie ma żadnych błędów
-
SPOTY RADOMSKIE
witam panowie...mam takie pytanie, możecie mi polecić jakiś dobry warsztat w radomiu lub okolicy gdzie mógłbym podjechac ze swoim 1.8t, mam problem z obrotami...podkładałem żeby was nie skłamac z 10 przepustnic i nadal to samo!!!
-
[B5 AEB] Wysokie obroty na biegu jałowym i problem z przepustnicą
od czego jest ten wąż, gdy go ścisnę to obroty wracają na swoje miejsce i jest ok http://zapodaj.net/60f8da91dc56.jpg.html
-
[B5 AEB] Co to za zawór ?
Możecie mi powiedzieć za co odpowiada zawór widoczny na zdjęciu, bo nic nie mogę znaleźć na forum, czy on powinien być przelotowy z obu stron? jak sprawdzić czy jest sprawny? http://zapodaj.net/b1967d80a1da.jpg.html
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
mam takie pytanie,w tej chwili jeżdże na Castrolu 10W40, myślełem zmienić na jakiś inny, jaki polecacie? ostatnio coś za dużo dolewam oleju (ok. 2l na 10 000 km) a wycieków nie widać, nie kopci itp.
-
[B5 AEB] Wysokie obroty na biegu jałowym i problem z przepustnicą
chyba muszę poszukać dobrego elektronika żeby mi to zrobił mam jeszcze jedno pytanie, kupiłem kolejną przepustnicę, wyczyściłem ją, adaptacje zrobiłem i teraz mi trzyma obroty 1100, tylko teraz jest taka usterka ze nie spada płynnie z obrotów tylko na chwile się przywiesi i potem schodzi powoli albo płynnie do 1100
-
[B5 AEB] Wysokie obroty na biegu jałowym i problem z przepustnicą
a możesz mi powiedziec jak to zrobić? sam sobie poradze? mam kabel żeby podpiąc auto
-
[B5 AEB] Wysokie obroty na biegu jałowym i problem z przepustnicą
tak, jedna i druga przepustnica byla adoptowana, komputer nie wykazał żadnych błędów
-
[B5 AEB] Wysokie obroty na biegu jałowym i problem z przepustnicą
Witam Mam taki problem ze swoim 1.8T AEB, ostatnio dałem do mechanika żeby mi przeczyścił przepustnicę i sprawdził co mam do wymiany, okazało sie że mam pęknięte odpowietrzenie odmy (jeszcze tego nie wymieniłem), po wyczyszczeniu przepusnicy mam wysokie obroty na biegu jałowym (jakies 1300-1500), kupiłem kolejną przepustnicę i znowu mi ją mechanik wymienil, samochód zaczął lepiej chodzic, lepiej się wkręcać na obroty ale było jedno ale, było szarpanie po zmianie biegu (głownie z 1 na 2 i 3) po czym znowu powróciłem do starej przepustnicy, nic mi teraz nie szarpie ale samochód jest przymulony i nadal ma za wysokie oborty na jałowym, dodam jeszcze że jest troszke oleju na przepustnicy. jest jeszcze coś takiego jak wymusze żeby oborty zeszły poniej 1000 to już bedzie trzymał elegancko 900 ale jak dodam gazu to znowu ma 1300-1500 !!! już sam nie wiem co mam dalej robic, może cos doradzicie ????
-
[B5 AHU] Adapter na tylne głośniki audi pomocy
pewnie od subwoofera jest ta kostka, jeżeli nie masz fabrycznego subwoofera to nie masz tez i takiej kostki
-
[ALL B5] Problem z czujnikiem cofania
Witam Mam taki problem z czujnikiem cofania, kilka dni temu padł mi jeden z czujników, zamówiłem go na allegro i wymienilem, wszystko niby działa, ale problem polega na tym że ten czujnik który wymienilem odczuje jakąś przeszkode to odrazu parktronic ma ciągły dźwięk tak jakby był przy samej przeszkodzie, pozostale czujniki działają dobrze bo sparawdzlem, czyli jak zbliżam sie do przeszkody to pikają coraz szybciej tak jak to powinno być !!!