Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z czujnikiem cofania


chmiela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem z czujnikiem cofania, kilka dni temu padł mi jeden z czujników, zamówiłem go na allegro i wymienilem, wszystko niby działa, ale problem polega na tym że ten czujnik który wymienilem odczuje jakąś przeszkode to odrazu parktronic ma ciągły dźwięk tak jakby był przy samej przeszkodzie, pozostale czujniki działają dobrze bo sparawdzlem, czyli jak zbliżam sie do przeszkody to pikają coraz szybciej tak jak to powinno być !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję trochę temat. Mam podobny problem co Wy. U mnie po włączeniu biegu słychać ciągły pisk, ale sporo cieńszy niż przy dojechaniu blisko przeszkody. Po ponownym włączeniu wstecznego nie słychać nawet piknięcia. Natomiast kiedy trochę pojeżdżę i auto się nagrzeje, czujniki zaczynają działać poprawnie. Czy ktoś miał takie objawy i znalazł przyczynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa się pogorszyła. Pierwsze wbicie wstecznego-pisk. Potem już cały czas cisza. Podpinałem auto pod VAG'a. Były jakieś zwarcia do plusa przy oświetleniu. Po skasowaniu nie powróciły. Jak znajdę trochę czasu posprawdzam jeszcze kabelki. Może aura im nie sprzyja :mysli: Czy ktoś mi może napisać skąd czujniki biorą sygnał do działania? Czy to jest jakoś połączone z lampami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...