Jump to content

[ALL B5] Problem z czujnikiem cofania


chmiela
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam taki problem z czujnikiem cofania, kilka dni temu padł mi jeden z czujników, zamówiłem go na allegro i wymienilem, wszystko niby działa, ale problem polega na tym że ten czujnik który wymienilem odczuje jakąś przeszkode to odrazu parktronic ma ciągły dźwięk tak jakby był przy samej przeszkodzie, pozostale czujniki działają dobrze bo sparawdzlem, czyli jak zbliżam sie do przeszkody to pikają coraz szybciej tak jak to powinno być !!!

Link to comment
Share on other sites

właczyć bieg... przyłożyć ucho i uszkodzony będzie cykał

Link to comment
Share on other sites

Odkopuję trochę temat. Mam podobny problem co Wy. U mnie po włączeniu biegu słychać ciągły pisk, ale sporo cieńszy niż przy dojechaniu blisko przeszkody. Po ponownym włączeniu wstecznego nie słychać nawet piknięcia. Natomiast kiedy trochę pojeżdżę i auto się nagrzeje, czujniki zaczynają działać poprawnie. Czy ktoś miał takie objawy i znalazł przyczynę?

Link to comment
Share on other sites

U mnie sprawa się pogorszyła. Pierwsze wbicie wstecznego-pisk. Potem już cały czas cisza. Podpinałem auto pod VAG'a. Były jakieś zwarcia do plusa przy oświetleniu. Po skasowaniu nie powróciły. Jak znajdę trochę czasu posprawdzam jeszcze kabelki. Może aura im nie sprzyja :mysli: Czy ktoś mi może napisać skąd czujniki biorą sygnał do działania? Czy to jest jakoś połączone z lampami?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...