Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] NIe idzie wyłączyć klimy


Petara

Rekomendowane odpowiedzi

WitaM!Ostatnio przy tych upałach zauwazylem ze gdy jechałem wylączała sie i włączaa klimatyzacja(gwiazdka się świeciła non stop) i przy zmianach z wył na wł było czuc lekki spadem mocy co mnie podirytowało i chialem zobaczyc co i jak.No i sie okazalo,że nie działa mi wentylator :confused4: Wziąłem podłączyłem go na "krótko" no i sie okazalo ze sprawny więc patrze do przekaznikow no i (moim zdaniem)przekaznik nr 3 bo 2 nie mam niestety nie działa...Pod nim był inny przekażnik o takim samym pradzie wiec wsadzoiielm go w miejsce zepsutego no ale klima nie chciala sie wtedy wlaczyc.Dlatego złożyłem wszystko do kupy jak było.Rano wyjezdzająć nad morze włączam klime i sie okazuje ze gwiazdka sie zapala ale nie słychac takiego dzzwieku przekaznika jak kiedys tylko słabszy taki cichy no i nie spadaja obroty silnika jak było przedtem wiec myslalem ze przestała działać.A Jade i sie okazuje ze leci zimne powietrze i teraz bez zmian.Gdy mam gwiazdke i gdy jej nawet nie mam klima mi chłodzi :wallbash: Co wy o tym myslicie?Mógł pasc ten drugi porzekaznik?Czekam na rady [br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 19:46_________________________________________________Przed chwilą sprawdziłem znow przekażnik 2 i sie okazuje ze ma cały czas prace zwarcia wiec to wyjasnia problem pracy non-stop ale nadal nie wiem dlaczego teraz nie czuc zmian obrotow silnikka pod "obciązeniem" klimatyzacji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie ma fazy jej wlaczenia tylko odrazu jest właczona wynika z twojego opisu i dlatego nie odczuwasz jak silnik dostaje dodatkowe obciazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge wrzucic w miejsce tamtego przekaznika taki:http://moto.allegro.pl/item676738153_przekaznik_53_do_volkswagen_i_inne_12v_40a.html

Czy brak tej diody oraz tego kondenastora nie wpłynie jakos na prace?[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 21:54_________________________________________________Dzis natomiast klimatyzacje nie chciala sie włąćzyć...ale problem juz rozwiazny...NAprawilem przekażnik(była spalona dioda,ktorą wymieniłem) i dalej nie działało i przejzalem bezpieczniki...był przepa;lony ten duży 40A wymieniłem go i wszystko jest ok nawe wentylator zaczął chodzić:) JUtro jade napełnić układ i zobacze czy przestanie wydawać mi takie dziwne odgłosy ta klimatyzacja :gwizdanie: Temat mozna zamknąć :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...