Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Zakup regenerowanej turbosprężarki


madman

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę zakupić turbo do 1,9 TDI 110PS AVG nr. oryg. 028 145 702H

Raczej będzie to regenerowane turbo, bo nowe to zbyt duży koszt, znalazłem na allegro dwie propozycje:

http://moto.allegro.pl/item675651046_turbosprezarka_vw_passat_audi_a4_a6_skoda_1_9tdi.html

i

http://moto.allegro.pl/item671806278_turbina_turbosprezarka_audi_a4_a6_passat_superb.html

może ktoś korzystał z usług tych firm, albo wie skąd najlepiej kupić

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie kupił bym z angola z jakims malym przebiegiem za 500-600 pln niz po regeneracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem się nad tym, ale nigdy nie masz pewności ile to pochodzi i czy przebieg w aucie jest autentyczny

z drugiej strony na regenerowane dają od roku do dwóch lat gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie masz angole sa przyprowadzane w calosci i masz przebieg auta tam nie mozna krecic, prebieg wbijany jest w dowod pzrzy kazdym badaniu technicznym :good:, turbina pasuje od pasatow b5 ,audi a4, a6 musi byc vnt 15 lub gt1749 , lub od 130 od silnikow awx avf tez pasuja tylko ze trzeba dokupic przejscowke na rure u kolegi z forum , ja kupowalem juz tak trzy turbiny do roznych aut i nie mialem nigdy problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam uzytkownika TurboBogdan z allegro wyczytałem troche o jego turbinach i regeneruje je dobrze Ja kupiłem u niego Gt 1749va od 130 i poki co sie spisuje:P i jak chcesz to mozesz mu odeslac swoja stara turbine i odda Ci ok 500zł jak bedzie sie nadawac do regeneracji takze chyba warto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...