Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zakup sprzętu CA - prośba o pomoc i opinie


Rekomendowane odpowiedzi

siemanko mam pytanie czy to dobry pomysl kupic na tyl o to te 2 glosniki ??

http://allegro.pl/item679146046_jbl_gto_1014_subwoofer_25cm_1400w_kurier_gratis.html

a3e789fee2ea0d01a881105056e7db89.jpg

Rozmiar: 250 mm

Typ: Subwoofer

Moc ciągła: 350 W

Moc szczytowa: 1400 W

Impedancja: 4 Ohm

Skuteczność: 88 dB

Pasmo przenoszenia: 25 - 400 Hz

Głębokość montażu: 148 mm

Średnica otworu montażowego: 228 mm

I czy to by mogło być bez wzmacniacza?

Co proponujecie na przod :?: Jakies cykacze czy cos zeby samego basu nie bylo :D

pozdro i czekam na odp:

radyjko to takie :

http://allegro.pl/item682202800_pioneer_deh_1100mp_1120mp_1100mpb_gw24_poznan.html

deh1100mp_main1_gallery.jpg

Maksymalna moc wyjściowa MOSFET 50W x 4

Tuner AM, FM (możliwość zaprogramowania 18 stacji)

Odczytuje Płyty CD (włącznie z CD-R, CD-RW) skompresowane pliki audio MP3, WMA, WAV z płyt CD

Różne przenośne odtwarzacze audio podłączone do gniazda Aux-In na panelu przednim

Panel przedni Zdejmowany

Podświetlenie wyświetlacza Biały LCD (1 linia mieszcząca 8 znaków) Niebieski (w wersji MPB)

Automatyczne wyciszanie dla telefonu komórkowego

Aux-in na panelu

Możliwość podłączenia fabrycznego sterowania

Wyjście 2 x RCA na wzmacniacz z tyłu

Adaptacyjny RDS

Komunikaty drogowe

BSM (Pamięć najsilniejszych stacji)

Auto wyszukiwanie alternatywnch częstotliwości

Auto/Manualne wyszukiwanie częstotliwości

PTY (wyszukiwanie i alarm)

Właściwości - Odtwarzacz CD

CD Text

Wyświetlanie informacji tekstowych MP3

Pamięć tytułu płyty

Wyszukiwanie ścieżki/Skan/Powtarzanie

Pamięć ostatniej pozycji

Odtwarzanie w kolejności losowej

Właściwości - Audio / Wzmacniacz

Miernik Bas/Treble

Przetwornik cyfrowo-analogowy 1-bitowy

Loudness

SLA (Regulacja poziomu źródła)

Co o tym sadzicie ???? :cool1:

Kolego, więcej szczegółów na przyszłość odnośnie tego o co pytasz.

Link z aukcji wygaśnie za kilka dni i nie będzie wiadomo o co Ci chodzi.... / jarko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo chłopie to jest 350RMSu x2 700RMS tak wiec tu potrzebny będzie dobry wzmacniacz i pomyślał bym o kondensatorze ponieważ przy słuchaniu będą ci światła przygasać i obroty będą spadać :P co do audio na przodzie jak dobrze wiem B5 ma 13' tak wiec coś z zestawu Hertz / Helix / ewentualnie polk audio / Rockford Fosgate (ale to już wyższa półeczka)

Tak wiec ja polecam ci tak (Moja skromna sugestia) : Zrezygnuj z jednego suba :D aż dwa ci nie potrzebne uwierz kup wtedy wzmacniacz 4 kanałowy np:: 4 x 75 Wat (rms) i przód dajesz pod wzmacniacz i suba mostkujesz na wzmacniaczu i cieszysz się pięknym brzmieniem i poterznym basem...

A jeżeli chcesz mieć na prawdę głęboki bass i żeby w środku wszystko trzaskało od cisnienia to JL 30' albo Rockford Fosgate 30' :D:D:D ale wtedy wzmacniacz monoblock 700watt rms a to duże pieniązki...

A tak w ogóle jakie masz radio aktualnie ?

I w ogóle jakie fundusze chcesz przeznaczyć na audio wtedy mógł bym coś doradzić ?

Mam nadzieje ze coś pomogłem wyjaśniłem tym jak że skromnym wywodem :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro za 399 mozna miec magnata edition mono.

producent podaje ze ma ponad 200 wat prawdziwej mocy.

do zasilania tego gnisnika by starczyl, do tego jakas prosta dwukanałówka do zasilania przodu i radyjko.

jesli słuchasz mp3 to koniecznie szukaj radia z USB, w tym przypadku jakosć nie gra tak duzej roli.

jesli planujesz wzmacnaicze to od razu inwestuj w radio które ma co najmniej 4 wyjscia preout.

ze wzgledu na łatwą i intuicyjna obsługe polecam:

http://allegro.pl/item679470281_sony_cdx_gt620_gratis_pilot_usb_kielce.html

http://www.sony.pl/product/ica-in-car-usb-and-made-for-ipod/cdx-gt620u/tab/technicalspecs#tab

679470281

ale szukaj z czerwonym podświetleniem - jest na pewno, radio wg mnie tez fajnie wygląda.

Co najważniejsze bogate wyposażenie pod względem wejsc i wyjść i świetna obsługa USB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak no nie zmieściłem się w 1200 zł wyszło 1620zł ale zawsze możesz gdzieś poszukać taniej tego sprzetu

Lista:

Radio : Kenwood KDC-W4044UA - USB

Głośniki przód : Helix E 105

Wzmacniacz : Blaupunkt VA 475 (Posiadam i ładnie nadaje napędu dla suba i głosników 16' Hertz ESK 165 )

Subwoofer : JBL GTO 1260BR lub Blaupunkt GTB 1200 MkII 800W (mam go osobiście i gra ładnie z blaupunktem wyjdzie 200zł mniej)

Lepiej dozbierać kaski troszkę i mieć coś lepszego...

tylko podstawa to dobrze wygrzać cewki !!!

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony www.carpower.com.pl w celu obejrzenia głośniczków jeśli coś się spodoba piszcie a ja podam moja cene ceny do negocjacji sprzet oczywiscie nowy na gwarancji[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 19:49_________________________________________________jesli chcesz pruc polke to cos z basem sie zaradzi jesli nie to bedzie ciezko bo zeby byl dobry bas potrzebna jest skrzynia i od ciebie zalezy jak niski ten bas potrzebujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...