Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wskazania Czujnika G2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Popatrzyłem trochę na wskazania czujników wg instrukcji:

>1. pomiar na zimnym silnku*.

>*najlepiej jest dokonać pomiar rano przed rozruchem silnika.

>a. dokonujemy analizę grupy 007 w grupie 01-Engine - temperatury paliwa, >powietrza oraz płynu chłodzącego [G62] powinny być zbliżone do siebie.

>jeżeli temp. płynu chłodzącego odbiega od dwóch pozostałych - możliwe >uszkodzenie czujnika G62.

>temperatury należy zanotować.

>b. dokonujemy analizę grupy 003 poz. 1 w grupie 17-Instruments - poznamy odczyt >z czujnika G2.

>wartość powinna być zbliżona do wartości z punktu 1a.

>jeżeli jest różna przy założeniu, że temperatury z pkt. 1a są zbliżone do siebie - >możliwe uszkodzenie czujnika G2.

I wyszło mi na zimnym silniku temp. z czujnika G2 50°. I niżej nie spada nigdy.

W związku z tym: czy wymienić? Na co to wpłynąć może? Czy ktoś tak ma? Z góry dzieki za wszelkie wytyczne.

Pozdrawam /M

Opublikowano

wymienic i bedzie po klopocie...wplynie jedynie na to,ze bedzie pokazywac temperature wlasciwa tj na zimnym silniku-temperature otoczenia(mniejwiecej), a po rozgrzaniu-temperature cieczy,G2 jest odpowiedzialny za pokaz temp na zegarach :wink4:

Opublikowano

i ja mam podobnie zimny silnik pokazuje mi 58c,a na gorącym 108c,klimatronik i deska ,czujnik wymieniony ok miesiąca temu z aso,ale dobre jest to ze na vagu pokazuje mi temperaturę płynu na kanale 7 ok,czyli zimny podobną do otoczenia gorący 91c, :hi:

Opublikowano

i ja mam podobnie zimny silnik pokazuje mi 58c,a na gorącym 108c,klimatronik i deska ,czujnik wymieniony ok miesiąca temu z aso,ale dobre jest to ze na vagu pokazuje mi temperaturę płynu na kanale 7 ok,czyli zimny podobną do otoczenia gorący 91c, :hi:

ja bym sie tym nie przejmowal,jesli pokazuje podczas jazdy na blacie 90 i wznosi sie i opada prawidlowo(kiedy zimny i jak stygnie) :wink4:
Opublikowano

Ja u siebie ostatnio wymieniłem czujnik i wszystko śmiga jak talala :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.