Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie działa mi nadmuch na konsoli środkowej


pablo_ns

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy prosze Was o pomoc. Dzis cos sie stalo i nie dmucha mi powietrze wogole przez te trzy kratki na konsoli srodkowej . Reszta dziala jak nalezy. Gdzie szukac przyczyny, domyslam sie ze to jakis silniczek ale nie wiem ktory i nie wiem gdzie on ma sie znajdowac. Bardzo prosze o jakies wskazowki z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki juz wiem jak to rozebrac ale co mam dalej zrobic? ktory to silniczek??? [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 16:59_________________________________________________bylem teraz u mechanika i blad jest taki Nastawnik klapy centralnej v70 koledzy pomozcie to zlokalizowac i powiedziec jak to naprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej dzieki za linka ale juz sie z nim zapoznalem i wg niego bede robic. Powiedzcie mi koledzy jezeli mi chodzi nadmuch na szybe (strzalka w gore) i na nogi (strzalka w dol) to bedzie ten silnczek niebieski?? Bo jak wspomnialem nie chodzi mi tylko kratka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gora dol to silniczek z lewej strony kolo pedalu gazu ,a piszesz ze nie dmucha ci na srodek wiec musisz naprawic lub wymienic ten ktory masz w linku od Andrzej_1970 czyli silniczek v70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zrobilem, silnik przeczyscilem i dziala.Dziekuje Wam uprzejmie koledy za rady[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 00:55_________________________________________________Koledzy a wytlumaczcie mi jeszcze co to jest klapa spietrzajaca gdzie ona jest i do czego sluzy bo jak kupilem auto to wywali mi taki blad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...