Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Spojler na tylnej klapie avanta-jaki model?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako originał występował tylko w wersji RS4 :wink4: Ale ze znalezieniem go w uzywkach troche Ci sie zejdzie, ja zwątpiłem i kupiłem laminat :tongue4: polakierowany od roku i nie widać zbytnio zmeczenia materiału, jedyne co mnie drażni że mechanik który mi to przyklejał nie rozprowadził równomiernie kleju do szyb i jak sie przyjrzysz dobrze na żywo to idac miejsca gdzie klej był położony :thumbdown: a tak poza tym nie narzekam :naughty:

Opublikowano

Akurat ja mam zwykłą wersję nadwozia i u mnie też jest taki daszek na tylnej klapie ,więc nie tylko były one w esach :mysli:

Opublikowano

Akurat ja mam zwykłą wersję nadwozia i u mnie też jest taki daszek na tylnej klapie ,więc nie tylko były one w esach :mysli:

Ale kupowałeś taką z salonu??

Opublikowano

Akurat ja mam zwykłą wersję nadwozia i u mnie też jest taki daszek na tylnej klapie ,więc nie tylko były one w esach :mysli:

tez mi się wydaje ze mozna sobie było taki daszek dokupić jako opcje przy zamawianiu nowego w salonie :gwizdanie:

Cena w ASO ok 950 zł :gwizdanie: numer katalogowy 8D9 071 640 AK

Opublikowano

Jako originał występował tylko w wersji RS4 :wink4: Ale ze znalezieniem go w uzywkach troche Ci sie zejdzie, ja zwątpiłem i kupiłem laminat :tongue4: polakierowany od roku i nie widać zbytnio zmeczenia materiału, jedyne co mnie drażni że mechanik który mi to przyklejał nie rozprowadził równomiernie kleju do szyb i jak sie przyjrzysz dobrze na żywo to idac miejsca gdzie klej był położony :thumbdown: a tak poza tym nie narzekam :naughty:

Na zdjeciach jest eSa :)

Opublikowano

No nic moze macie racje, ale w uzywkach to niezły towar deficytowy :disgust:

Opublikowano

Jak kazda czesc z eSy ereSy :naughty:

Ja bym kupil jakiejs dobrej jakosci laminat. Bo i tak ten daszek nie jest narazony na uszkodzenie tak jak np zderzaki czy progi :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witajcie,

co to znaczy dobrej jakosci? ile trzeba wydać zeby byc pewnym ze ma sie "dobrą" jakosc?

Jakis link moze?

pozdrawiam,

Marcin

Opublikowano

Witajcie,

co to znaczy dobrej jakosci? ile trzeba wydać zeby byc pewnym ze ma sie "dobrą" jakosc?

Jakis link moze?

pozdrawiam,

Marcin

Ja u siebie mam założony najtańszy z alegro za 70-80zł jakos, jezdzi sobie juz 1,5 roku i nic z nim sie nie dzieje, jakby co fotki w w linku w podpisie

Opublikowano

No duża nie jest ale w sumie tam płetwa nie potrzebna :naughty:

RS też ma ją niezbyt długą

http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=3&t=24792

Audi_RS4_B5_rear.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.