Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wtryski & FMiC & Turbo - Pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja myślę w tej kwesti jak Poziek... poczekać i zrobić wszytko, wtedy to dobpiero będzie "latać"

Opublikowano
  • Autor

Miron mówisz o tej Twojej z hidami? :cool1::decayed:

Na pewno się takie znajdą ale chce się czuć lepiej na ulicy :good::polew:

Poza tym wiesz że masz większy moment obrotowy niż nowy Mustang? :cool1::slina:

25 sierpnia termin potwierdzony - wtryski 216 + program :notworthy:

Opublikowano

Tu masz przykladowy AFN w A6.

Wtryski, turbo AWX, program.Na razie seryjny IC ale na moja jazde daje rade.

mojedyno.png

By etronic at 2009-08-02

Opublikowano

W moim starym aucie - octavi AGR miałem 162KM/347Nm 216+FMIC+T-AWX+Program 2lata jeździłem 100tys km zrobiłem i pompa nie padła a auto nie raz w kość dostawało...

Jak nie chcesz za dużo kasy na raz wydać to wrzuć wtryski+turbo+program(lightowy) tak na jakieś 150KM potem dołóż FMIC+pompa+korekta softu myślę ze to będzie najrozsądniejsza opcja zakładając ze jesteś podjarany i już coś musisz mieć

Opublikowano

Jeżeli mogę coś doradzić to sugeruję zrobić wszystko jednocześnie...nawet gdybyś musiał poczekać z pół roku to wierz mi warto :good:

Tak Poziek ale nie drażniła by Cię corsa GSI na światłach? :wallbash:

Odkąd ostatnio mi taka na światłach odjechała to decyzja zapadła :gwizdanie: :tongue4:

SoMeS jeśli to był Shrek ta corsa to bym się nie przejmował zbytnio :wink4: :>

A tak na poważnie to zrób wszystko na raz i na samym końcu program, na prawdę jedynie tak warto. Poza tym to zastanawiałeś się co na to twój automat, bo masz przecież automata :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no ale tak jak mówiłem nie chce trzaskać 5ciu kółek na raz bo mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia :wink4:

stopniowo wszystko moja niuńka dostanie.. a przeskok ze 110 na 140-150 koni i z 220 na 320 nm/o będzie odczuwalny na pewno... :good:

całą operacje robi mi dynosoft wrocław więc oni już wiedzą jak podejść do automatów Gregory :naughty:

Opublikowano

no ale tak jak mówiłem nie chce trzaskać 5ciu kółek na raz bo mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia :wink4:

stopniowo wszystko moja niuńka dostanie.. a przeskok ze 110 na 140-150 koni i z 220 na 320 nm/o będzie odczuwalny na pewno... :good:

całą operacje robi mi dynosoft wrocław więc oni już wiedzą jak podejść do automatów Gregory :naughty:

Zapytaj się ich czy zmodyfikują ci program w sterowniku skrzyni również i jak shamują tego automata.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.