Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Zainstalowalem RNS-e i mam kilka problemów. Pomocy...;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po zamontowaniu RNS-E nie gaśnie mi kontrolka od ESP.

Czym to moze byc spowodowane?

Montowalem RNS-e w trzech autach i takiego problemu nie mialem.

Drugi temat to brak podswietlenia.

Sprawdzalem navke w audi mojego Taty i tam wszystko jest OK.

Pomocy :wink4:

Opublikowano

Co do podświetlenia to sprawdź czy podłączyłeś pod CAN

Opublikowano
  • Autor

Co do podświetlenia to sprawdź czy podłączyłeś pod CAN

Przez przejsciowke zamontowalem.

Powinno byc all ok.

Opublikowano

Tak czy owak coś musi nie grać w kabelkach.

Sprawdź czy na pewno wszystkie kości są dobrze powpinane jak to nie pomoże to kończą mi się pomysły :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Tak czy owak coś musi nie grać w kabelkach.

Sprawdź czy na pewno wszystkie kości są dobrze powpinane jak to nie pomoże to kończą mi się pomysły :mysli:

Sprawdzalem chyba z 10 razy :decayed:

Opublikowano

witam wojtek a4

ja mialem taki sam problem jak smigalem z wypietym klimatronikiem jak go podpiałem problem znikł wiec moze u ciebe tez to pomoze podpialem go i kontrolka zgasla

Opublikowano

No i może jednak jest to jakoś połączone z tym problemem z ESP :mysli:

Opublikowano

u mnie na bank jak chcecie moge pokazac moze za pomoca filmiku :):P ale jutro po spociku zamojskim sadze ze to zbedne

.. mam jednak inny problem concert 3 kostki plug and play i tylne glosniki nie graja co zrobic ?? pomocy z tym , adapter iso2 pomoze??

Opublikowano

odpinałeś może akumulator jak montowałeś bo też mi ESP swiecił ale wystarczyło kawałek przejechac i po samo znikło

Opublikowano
  • Autor

Wsadzilem klimatronik i rzeczywiście ESP zgaslo :)

Zsotal tylko problem podswietlenia i navi lekko za wolno mnie nawiguje.

Mam np. do najbliższego skrętu 50metrow to navka mowi mi, ze mam skrecic za 100metrow. Caly czas lekko opóźniona.

Jakies pomysly??

Opublikowano

witam

bylo gdzies o tym , ze za pózno informuje navi ale to po zmianie kol na wieksze trzeba zmienic w kodowaniu rozmiar

poszukaj w RNS-E od A do Z

Opublikowano
  • Autor

Już sam nie wiem co jest z tymi kablami namieszane u mnie...Zapewne zestaw głośnomówiący dokładany plus nieoryginalne radio mogą mieć wpływ na działanie wszystkiego.

Radio nie włącza mi się po przekręceniu kluczyka. Jak już włączę je sam to za każdym razem muszę wklepać kod PIN.

Chyba jednak oddam do jakiegos elektryka żeby ogarnął temat... :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.