Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Umiejscowienie naklejek informacyjnych na klapie silnika - wersje USA


Oskaro

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno wymieniałem maskę silnika i chciałem aby wszystko wyglądało jak wcześniej. Chodziło mi również aby naklejki informacyjne znalazły się tam gdzie wcześniej. Udałem się do ASO gdzie zamówiłem poszczególne naklejki (każda ma swój numer).

Są to naklejki z wersji USA. -

Jest to post informacyjny - niedługo dodam odległości od skraju maski gdzie na jakich są umieszczone - moze się kiedyś komuśprzyda

maskae.jpg

maska1h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra,ale w czym lezy problem-bo nie bardzo rozumiem posta... :mysli: no chyba,ze post jest tylko informacyjny,ze takowe naklejki sa...ja takich nie mam :wink4: a one maja jakies znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może problem jest w tym, że są to naklejki z wersji USA? Poprosimy więcej szczegółów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 15:31_________________________________________________

no dobra,ale w czym lezy problem-bo nie bardzo rozumiem posta... :mysli: no chyba,ze post jest tylko informacyjny,ze takowe naklejki sa...ja takich nie mam :wink4: a one maja jakies znaczenie?

To jest post informacyjny - jesli ktos bedzie kiedys wymienial maske i bedzie chcial sobie je przykleic w oryginalnych miejscach to tu ma podpowiedz. A ze takich nie masz ?? :mysli: to moze dlatego ze masz wersje EU :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...