Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wpis w książce serwisowej o uszkodzeniach - czy to możliwe ?


fortitudo

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem je we Francji w Lyonie od francuza (prywatna osoba wlasciciel) mam książkę serwisowa z wpisami do czerwca 2009.

Na końcu jest tez taki tam dość dokładny i stempel serwisu (ten sam co wszystkie i gdzie auto było kupione) wpis co po przetłumaczeniu ujawniło ze auto zostało porysowane i miało odnawiana powlokę lakieru, Zaniepokoił mnie taki wpis czy spotkaliście się z czymś takim ??

Jest to dokladnie opisane co bylo malowane i ze prawdopodobnie był to akt wandalizmu.

Po bardzo dokładnym sprawdzeniu czujnikiem w kilku miejscach każdego elementu wyszło ze auto rzeczywiście było malowane ale, nie było szpachlowane. grubość nie przekracza waha się od 140- 250mikronow na rożnych elementach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to mozliwe i przynajmniej wiesz ze sprzedawca nic nie ukrywał przy sprzedazy, nie ma sie czym przejmowac, kazde auto mialo swoje przygody. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, a jak bylo malowane w serwisie to masz gwarancje fachowej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może się też okazać że firmy ubezpieczeniowe we Francji żądają napraw w warsztatach autoryzowanych a dowodem tego jest wpis do książki serwisowej.

Ja sam miałem samochód ściągnięty z Francji co prawda nie wgłębiałem się w treść, ale miałem powiedzmy coś podobnego, bo w książce serwisowej koleś miał wykreśloną pozycję z przeglądu ale miał dołączone rachunki z wymiany części od innego warsztatu.

A o ile się nie mylę to, jeżeli samochód we Francji ma jakieś poważne zdarzenie drogowe to zostaje zabrany "dowód rejestracyjny" (czy jak to się u nich nazywa) a w zamian zostaje wydany wtórnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...