Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Falowanie obrotów


siodmy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po odpaleniu silnika i nawet po przygazowaniu (czy klima chodzi czy nie) faluja mi obroty - tak od 800-1000 az autem trzepie. Wskazowka lata jak zwiariowana i podczas obnizenie obrotow wlasnie odczuwalne jest to 'trzepnięcie' autem. Przepustnica ? czy cos inego ????

Proszę uzupełnic profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz podłączyć VAG'a

mam interfejs po seata (konkretnie pod niego kupilem) a jest do audi, seata, skody z rocznika od bodajze 93-2000 czy 2001 ale cos nie chce mi sie polaczyc ze sterownikiem. Nie wiem czy rozstaw wejść jest prawidlowa (sama wtyczka)

No ok ale jak podlacze to co sprzwdzac ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błędy zobacz czy jakieś są

BTW: te problemy dotyczą auta które kupiłeś okazyjnie od kolegi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błędy zobacz czy jakieś są

BTW: te problemy dotyczą auta które kupiłeś okazyjnie od kolegi??

yhm

wiem o bledach tylko najpierw trzeba sie podpiac :) kabelek to na OBDII ale dziwne ze nie podchodzi albo ze steorwnikiem cos nie tak lub... kurcze nie wiem co jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobne falowanie obrotów tylko u mnie było od 900 do 1700, złapałem to jako błąd 670 Czujnik zespołu przepustnicy G127 nieprawidłowy sygnał - błąd sporadyczny, akurat dziś otwierałem przepustnice i była ona czysta, zdziwiłem się bo od ponad 4 lat nie była czyszczona, adaptacja przepustnicy kluczykiem niby udała sie, na rozgrzanym silniku kąt nachylenia przepustnicy był na poziomie 0.00 , a przed adaptacją 3.61, max nachylenie przy cięzkim bucie było 85, narazie nie falują obroty, mam nadzieje bo jutro długa trasa,

_________________________________________________

w moim przypadku falowanie ustało po trasie powrotnej, 120 km/h i miejscami do 140 km/h przy cięzkim bucie, oczywiście przepustnica czysta, teraz moge jezdzic jak chce i nie ma zadnego falowania obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...