Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] by Allcon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Wreszcie nadszedł czas żeby pochwalić się swoją bryczką. Oto ona :)

32521090.th.jpg 44496792.th.jpg 98009884.th.jpg 95961860.th.jpg

Pozdrawiam i z góry dziękuje za opinie :)

Ps. Myślałem żeby fotkę nr 2 wystawić do konkursu - co Wy na to? Nada się?

Opublikowano

rozpisałeś się ...

spoko

Opublikowano

rozpisałeś się ...

spoko

nono :naughty:

Opublikowano

zapodaj coś więcej o furce .... no i daj jakieś foto wnętrza .... i wtedy każdy podpowie Ci co zmienić (i na to uważać)....

Opublikowano

pokaż wiecej tej czarnuli

Opublikowano
  • Autor

Ok więc tak: Silnik to 1.9 TDi AWX bez żadnego moda jak na razie ale plany są :) Co do wyposażenia to też nie ma fajerwerków w stylu skóra czy navi ale jest wszystko to co potrzebne. Odkąd kupiliśmy ten wóz (a minął już prawie rok) nie było z nim żadnych problemów. Od chwili zakupu do zrobienia jest przedni zderzak bo poprzedni właściciel kilka dni przed sprzedażą miał małą stłuczkę i w związku z brakiem czasu już tego nie robił. Uszkodzenie nie jest wielkie ale zderzak jest pęknięty i lakier odprysł więc jest taka trochę nieładna buba (na zdjęciach jej nie widać bo Photoshop daje sporo możliwości korekty :> ). Tydzień temu wreszcie się zmobilizowałem, kupiłem nowy zderzak i jest już u lakiernika. Do końca tygodnia powinienem już go zamontować :) Jeśli chodzi o zmiany to przez ten rok nie zrobiłem wiele niestety. Przed zimą na ori felgi 15" założyłem 4 nowe zimówki Yokohama a wiosną kupiłem całe nowe widoczne na zdjęciach felgi 17" z oponami Dunlop SP Sport. O takich drobiazgach jak np nowe wycieraczki nie będę wspominał :tongue4: To tak w skrócie :) Co do zdjęć wnętrza to jak tylko pogoda będzie jakaś bardziej znośna to coś porobię i wrzucę :) Na pocieszenie dodaje jeszcze dwie fotki z soboty po tym jak ze szwagrem przez 6 godzin doprowadzaliśmy auto do wyglądu jak najbliższemu salonowemu :) Po tym zabiegu żona stwierdziła, że to chyba nie nasze auto więc chyba sie udało :)

img1358u.th.jpg img1369e.th.jpg

Opublikowano

Ładny wózek,podobny do mojego :>

Opublikowano

o lakier trzeba dbać bo i kolorek ładny :cool1::wink4: wygląda :good:

do tego rejestracja

EEEPPPPPAAAAAAA :decayed: :decayed: :decayed: sory musialem :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.