Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Rozrząd w ASO czy nie


dzbanek1987

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o rozrząd w ASO to moim zdaniem to wydanie dużo kasy bez sensu, ponieważ teraz w sklepie możesz dostać orginalne części w dobrych cenach a napewno dużo niższych niż w ASO a także koszt za robzizne będzie napewno nie mały. Ja bym woła ta róznece w kasie wydac na coś do auta np paliwo albo jakięs mody bo napewno zaszczędziśz którąs stówke:)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rozrząd w ASO to moim zdaniem to wydanie dużo kasy bez sensu, ponieważ teraz w sklepie możesz dostać orginalne części w dobrych cenach a napewno dużo niższych niż w ASO a także koszt za robzizne będzie napewno nie mały. Ja bym woła ta róznece w kasie wydac na coś do auta np paliwo albo jakięs mody bo napewno zaszczędziśz którąs stówke:)

Pozdro

Zgadza się ale jakby coś było nie tak po wymianie to nie zwalą mi na nikogo że ktoś złe części dał lub coś źle złożył. Od początku do końca zrobione zostało to u nich na oryginalnych częściach i oni odpowiadają...spokój jest rzeczą bezcenną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj teraz jak kupujesz części i robisz u jednego mechanika z autem to masz jakąś gwarancje ja na skrzynie co robiłem u kolesia on mi części zamawiał dostałem gwarancje mówiłem mu ze jak się coś sypnie to ja się tu zjawie. Teraz to chyba mało który warsztat tak robi ze jak by ci sie auto rozkroczyło po tygodniu i jeszcze jak byś im udowodnił ze to z ich winy to nie wierże ze by ci z tym nie zrobili. Miałem podobny przyapdek w hondzie vti co koleś skałdał bo panewkę obruciło po tym jak ja robił i co po 2 miesiacach znowu obruciło i koleś powiedział ze robi auto na swój koszt. Więc w tym kraju żyją jeszcze uczciwi mechanicy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj teraz jak kupujesz części i robisz u jednego mechanika z autem to masz jakąś gwarancje ja na skrzynie co robiłem u kolesia on mi części zamawiał dostałem gwarancje mówiłem mu ze jak się coś sypnie to ja się tu zjawie. Teraz to chyba mało który warsztat tak robi ze jak by ci sie auto rozkroczyło po tygodniu i jeszcze jak byś im udowodnił ze to z ich winy to nie wierże ze by ci z tym nie zrobili. Miałem podobny przyapdek w hondzie vti co koleś skałdał bo panewkę obruciło po tym jak ja robił i co po 2 miesiacach znowu obruciło i koleś powiedział ze robi auto na swój koszt. Więc w tym kraju żyją jeszcze uczciwi mechanicy:)

mogę się z tym zgodzić ale to mechanik musi od początku do końca się wszystkim zająć-łącznie z kupnem części bo inaczej to ci powie że jak on by kupował to by się nie zje@#ło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie ASO zaproponowalo mi na ori za 3100 wymiane rozrzadu do 2.5 bdg . Oczywiscie to jest cena przed znizkami , znajomy ma tam jakies znizki (nie wiem ile) wiec powinno zejsc do 2500-2700. Czy to dobra cena ? Chodzi mi o cene bazowa bez znizek ?.

Ewentualnie czy Ktos moze z czystym sumieniem polecic warsztat w KRK lub bliskich (bardzo bliskich ) okolicach ktory zrobi to rzetelnie i porzadnie ?.

p.s. mam jednego sprawdzonego Pana ale jest lekki problem z "transportem" do niego samochodu (300km w obie strony :confused4: ). Wiec szukam alternatyw.

p.s2. Zalezy mi zeby to zrobic do 17 -18 lutego max.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem u Piotrusia.Polecam! :wink4:

Wiem Trzeniu to byl pierwszy numer jaki wykrecilem . Niestety sprawy czasowe oraz problem z dowiezieniem i przywiezieniem auta spowodowal ze musze szukac alternatywy.

Czekam jeszcze na konkretna kwote z ASO .

Co myslicie o tych 3100 na ori ? Acha jeszcze jedno .. .od serwisu byla informacja ze bez wymiany glownego napinacza bedzie 500 zl taniej . Nie to ze nie chce go wymieniac tylko troche mnie to zdziwilo , o jaki glowny napinacz chodzi i czy nie wymienia sie go za kazdym razem przy wymianie rozrzadu ? :shocked: . Nie jestem jeszcze pewien (bo nie ja dzwonilem do ASO ) czy wymieniaja odrazu pasek klinowy pompe itp itd- wydaje mi sie ze to jest oczywista oczywistosc dla ASO ale ... nigdy nic nie wiadomo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że chodzi o główny napinacz paska rozrządu ale dziwne że w ogóle coś takiego zaproponowali :shocked:

Bywa że rolki napinaczy stają dęba ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...