Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pochylenie kół przy maksymalnym skręceniu


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś przyjechał do mnie znajomy audi a4 (96r) AFN Avant, przy cofaniu (stałem na zewnątrz) widziałem jak uswtaiają mu się koła co mnie zaciekawiło bo przy skręceniu maksymalnie w prawo, koło od strony kierowcy było pochylone, to znaczy górna część była bardziej schowana (o tak mniej więcej // ) a drugie koło było proste ( ll ) co ciekawe przy skręceiw w drugą stronę oba koła są tak samo praktycznie nie przekrzywione. Co to ma być? U mnie tego nei widzę ani w jedną ani w drugą stronę? Jechałem autem i ani nie ściąga, anie nie tnie opon, nie nosi go też po jezdzni. Jedyne co różni go od mojego to że przy wolnym skręcaniu na parkingu o powierczni asfaltowej następuje w pstaniej fazie skręcania już przed maksymalnem skrętem dziwne zjawisko jak by koło same chiały dokończyć skręcanie, lub jak by się włączyło podówjne wspomaganie :)

Jakieś pomysły? bo trochę to dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa, ze tylko na jedna strone sie pochyla a wdruga oba stoja prosto. pochylenie ma sluzyc lepszemu przyleganiu opony na zakrecie. szczegolnie widoczne to bylo zawsze w Mieczysławach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w audi też tak jest? i mocno? to jeśli jedno się pochyla a drugie nie to które jest zepsute :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u niego jest dużo bardziej, tak pochylają się u mnie i jedno koło u niego, te o którym pisze pochyla się bardziej [br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 17:17_________________________________________________widzę brak pomysłów :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...